Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cora 11 miesiecy. Zapalenie pluc i prawie 40 stopni goraczki. Jestesmy przyjmowani na oddzial dzieciecy szpitala. Dajcie ze 2 plusy ;/ #dzieci #zalesie

odpowiedzi (90)

#gownowpis #heheszki #studbaza
    No więc, wczoraj na jednych zajęciach mieliśmy zaprezentować aplikacje mobilną na podstawie zrobionej przez nas strony internetowej. Kumple zrobili jakiś gówno projekt do rezerwacji miejsc w kinie. Podczas prezentacji, na szybko zrobiłem konto na tej ich stronie i zarezerwowałem kilka miejsc. Wykładowca nieźle się zdziwił, kiedy wyświetlili okno z rezerwacjami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (44)

Kumpel się na mnie obraził, kiedy zapytałem go o znaczenie jego tatuażu. Mówi mi, że ma napisane po azjatycznemu "Waleczne Serce, ale serio waleczne serce, a nie kurczak w cieście, bo sprawdzałem." A ja mu na to, że kurczak w cieście by bardziej pasował, bo kurczaka w cieście przynajmniej jadł, a jako biały chłopaczek ze spokojnego regionu Europy, z dobrego domu, to z wojną i etosem wojownika tyle ma wspólnego, że pięć razy na DVD Brejwharta oglądał. No i się obraził ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (23)