Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1/30
  Od dzisiaj zaczynam spanie ze słuchawkami i włączonymi angielskimi rozmówkami. Będę tak spał przez 30 kolejnych nocy i po tym czasie zobaczymy czy mój angielski wbił na wyższy lvl. Kto jest zainteresowany rezultatami?
  #dobranoc #angielski #uczsiezwykopem i jeszcze jakiś tag #zlotyspiisieuczy

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Dzień dobry albo dobry wieczór Mireczki. Chciałem zawołać wszystkich plusujących ten wpis ale nie wiem jak i może szkoda im dupę zawracać. A chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za całe wsparcie jakie mi okazaliście. Nie wierzyłem w potęgę mirko aż tak. Powoli stopuję z piciem (stopniowo) bo w końcu obowiązki wracają, a nawet przybywają. Codziennie wyobrażałem sobie tego posta inaczej i połowy nie pamiętam. Siedzę w domu rodzinnym, rozważam czy wracać do #lodz czy szukać roboty w innym mieście bo chęci wszelkie do powrotu na uczelnie odeszły gdzieś w cholerę. I nie wiem szczerze co mam więcej napisać, serio dziękuję wam wszystkim, po prostu dziękuję bo w tej chwili nie mogę nic więcej. Powoli dociera do mnie, że będę wracał do pustego mieszkania. Póki jestem tutaj jest inaczej, chociaż ciągle brakuje mi tego cholernego SMSa czy telefonu przed snem czy na pobudkę. Mimo, że czasem wkurzał.
  Szczególnie podziękować chciałem @Mokry_karton i @kryniu za wsparcie w tamtym czasie.
  #logikarozowychpaskow #tfwnogf i trochę #zalesie ale w sumie trochę #chwalesie bo nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Oddam glosnik Bluetooth JBL FLIP 4
  Głośnik ma wadę, od jakiegos czasu lapie sygnal z malej odleglosci. Na odleglosc metra wszystko jest ok ale troche dalej juz nie lapie wcale albo bardzo przerywa. Ma tez sporo rys ale to malo istotne.
  Do sluchania na plazy czy niosac w plecaku bedzie ok.
  Jakos w tygodniu wylosuje zwyciezce z plusow.
  Zasada jest taka ze fani patostreamow nie biora udzialu bo szkoda zeby pozniej puszczali muzyke w autobusie jak podludzie

  pokaż spoiler #rozdajo #cebuladeals
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)