•  

Duże cyce u grubych bab się nie liczą. Ale często czytam rakowe sentencje ktore wklejają grube sraki na fejsuniu. Nienawidzę usprawiedliwiania swojej leniwej tłustej dupy jakąś filozofią. JESTEŚ GRUBA BO JESTEŚ LENIWA. Nie ma innego wytłumaczenia.

•  

@CzysteButy to prawda. Wiadomo, że ktoś może mieć większe lub mniejsze skłonności do tycia, ale jeśli tylko chce to zawsze może nad tym zapanować

•  

Sporo zależy od genów np: Ektomorficy jeśli chcą przytyć muszą jeść bardzi dużo jedzenia,i bardzo szybko chudną

Endomorficy u nich wszystko co zjedzą a nie spalą odkłada się prawie zawsze

Ale też nic nie usprawiedliwia 50 kg nadwagi

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@kolega_taty2: woleli by zdychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to lenie

•  

@CzysteButy: Każdy jest mądry, kiedy jego to nie dotyczy. Mam takiego znajomego, który to samo mówi co Ty, jak tylko zauważy jakąś grubą dziewczynę. Ale jak mu sam zwracam uwagę, że sam rzucał palenie już z milion razy, to się tłumaczy, że to zupełnie co innego. Jak się pytam, co z niemieckim, to wtedy zawsze się wykręca innymi obowiązkami.

•  

@brakslow: jakbyś o mnie pisał xd

•  

@brakslow Hahaha. Dokładnie. A już najlepsze jest to, że potem jak ktoś sam zaczyna mieć taki problem to już nagle mi te radykalne rozwiązania nie przychodzą do głowy. Byli tacy co się śmiali z grubszych, a dziś sami są nimi. Ja myślę, że najlepsze to żeby każdy pilnował swojej dupy. Obojętnie czy jest gruba czy chuda.

•  

@gzegzolka: To dotyczy większości z nas, więc nie jesteś wyjątkowy ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@CzysteButy Oj, panie. Zawiodłem się. Raz pan ratujesz kota i wykazujesz empatię, a dziś wypisujesz pan jakieś pierdy, które delikatnie mówiąc nie pokazują ciebie w dobrym świetle. Co ci do tego? Skoro ty jesteś inny to po co niby się tym zajmujesz?

+: Sasior
    •  

@Adel87: Pilnować swoich spraw to jedno. Ale także ważne aby wykazywać trochę empatii i nie zapominać, że samym też nie jest się doskonałym.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@brakslow: no dobra ale jest różnica między tym, że ma się jakieś słabości, ba, często się ich wstydzi, a wypisywaniu na fejsie facet nie pies na psy nie poleci heeeeeee :DDDDDDD

+: Amishia
    •  

@CzysteButy rozumiem że osoby które są szczupłe od urodzenia oczywiście ciężko na to pracowały i nie możemy ich nazywać leniami? Jedyna filozofia jaka jest tu dziwna to twoja.

•  

@brakslow: mam kumpla, grubasa, który wyzywa grube laski. Kiedy zarzucam mu hipokryzję, mówi - masa u faceta to klasa :/

+: Aedem
    •  

mieć duże cycki bo jest sie grubym to jak mieć szybki samochód bo spada z klifu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@CzysteButy ja ile bym nie jadł gruby nie będę co najwyżej bęben mi rośnie nic wiecej ja jebie

•  

@CzysteButy: Ja sam jakoś zbyt chudy nie jestem i uwielbiam właśnie argument "Ale przecież sam nie jesteś chudy, więc jak możesz mnie krytykować?!" No to odpowiadam, że jestem gruby bo jestem leniwą dupą, a nie zrzucam winę na wszystko dookoła.

•  

@CzysteButy: Nie bardzo. PCOS oraz zwalona tarczyca u kobiet nawet pomimo bycia fit powodują łatwość w tyciu. Moja różowa ma te dwie rzeczy i jedyne co może robić to utrzymać swoją aktualną sylwetkę.

•  

Znam dwie laski które maja 20kg podpiździa. Obie twierdzą że to przez tabletki bo chora tarczyca albo problem z jajnikami.
      No kurwa. Tłuszcz z powietrza przyswajają?

•  

@CzysteButy: Odnośnie cycków to dla mnie fenomenem jest dziewczyna z serialu HBO "Girls", która jest gruba i jednocześnie ma małe cycki xD A często pokazują ją nago. Myślałam, że się do tego przyzwyczaję, ale za każdym razem jestem mega obrzydzona jak ją widzę. Choć jak widać, ona się tego nie wstydzi skoro ciągle paraduje nago w serialu. No ale mnie to rozpierdala :D

•  

@shaggee wystarczy głębszy oddech w dziale ze słodyczami

•  

tutaj jeszcze jedno zdjęcie ale tylko dla odważnych #nsfw

źródło: 1.bp.blogspot.com 18+

•  

@kolega_taty2: powiedz to gabenowi :D

•  

Mam takiego znajomego, który to samo mówi co Ty, jak tylko zauważy jakąś grubą dziewczynę. Ale jak mu sam zwracam uwagę, że sam rzucał palenie już z milion razy, to się tłumaczy, że to zupełnie co innego. Jak się pytam, co z niemieckim, to wtedy zawsze się wykręca innymi obowiązkami.

@brakslow: No super, cieszymy się. Ale w jaki sposób ma to przeczyć wypowiedzi OPa? Że masz leniwego i podatnego na uzależnienia kolegę, to znaczy, grube dziewczyny nie są grube z własnej winy?

•  

@CzysteButy: @Jimmywhey77: @Dorogon: ależ oczywiście, że można być grubym przez geny. Tylko nie jest to żadnym usprawiedliwieniem dla podejścia typu "jestem grupy i uj, reszta ma to zaakceptować i się dostosować".

•  

@Dorogon: Nie taki był sens mojej wypowiedzi. Ja tylko chciałem napisać, że każdy widzi źdźbło w oku innego, a belki w swoim nie dostrzega.

•  

@adibor: Można mieć skłonności do bycia grubym przez geny, a nie być grubym. A grubi narzekający na "złe geny" są o tyle śmieszniejsi, że nad tym można zawsze pracować i nie być grubym. Natomiast są inne przypadki, np. brzydota, nad którymi nie idzie popracować (no teoretycznie można się umalować, ale po pierwsze nie zawsze to pomaga, a po drugie, to tylko makijaż, a nie naturalny stan ciała), a jakoś brzydcy ludzie nie wypisują takich gówien na fejsie (postów typu "prawdziwy facet leci na wnętrze, a nie na urodę").

•  

"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko leniwe kurwy" ~ Helena Rubinstein

•  

@Adel87

A już najlepsze jest to, że potem jak ktoś sam zaczyna mieć taki problem to już nagle mi te radykalne rozwiązania nie przychodzą do głowy

Komu jak komu. Ja przytyłem i dalej uważam, że bycie grubym to lenistwo i wina osoby tyjącej nikogo więcej. A tłusciochy z kilkoma podbródkami i skrzydłami tam, gdzie normalny człowiek ma triceps, to szczyt wszystkiego.

•  

@Grothar: No to zajmij się sobą nie-tłuszcziochu. Czemu innych dupę pilnujesz?

•  

@CzysteButy TO GRUBE KOŚCI TYLKO!

źródło: fromapp.jpg

•  

@CzysteButy: Grube najlepsze (。◕‿‿◕。)

•  

@Adel87: wykazuję empatię wobec zwierząt. Wobec ludzi jest mi z tym ciężko bo zazwyczaj własnie ludzie sami prowokują do takiego myślenia. Nie twierdzę że nie mam przyjaciół wsród grubasów i ze nie są wartościowymi ludźmi, ale wszyscy mają tą cechę - lenistwo. Tłumaczą się genami i innymi bzdurami. Nie mam wyrozumienia dla ludzi grubych bo sam kiedyś byłem chorobliwie CHUDY, jak szkielet. Niby przez budowę ciała, ale wystarczyło zmienić dietę i zacząć uprawiać sport i wygladam jak czlowiek.

•  

@Adel87 oho, pachnie tucznikiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

•  

@brakslow: masz znajomego ssmana?

•  

Nie zgodzę się mam koleżankę co waży 85kg i robi 20 basenów.

•  

@Grothar: Nie krępuj się, możesz śmiało zjeść tego tucznika, który gdzieś tam pachnie. Na zdrowie!

•  

@Adel87 jak zjem całego na raz to a zdrowie mi na pewno nie wyjdzie

•  

@Grothar: I tak wszyscy umrzemy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Co się przejmujesz.

•  

@Adel87 ale ja chcę umrzeć nagl

•  

@Grothar: No to jedź na wojnę. Autor wątku jest żołnierzem to może ci ogarnie temat.

Zawsze też można się przeprowadzić do Paryża - tam też są takie atrakcje podobo. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

•  

@brakslow: ale tego ze nie umie niemieckiego nie widać. Grubasow za to widac z daleka

•  

@CzysteButy: A ja nie mam empatii do ludzi, którzy mówią innym, co mają robić. Masz jedno życie, żyj swoim, a nie innych ludzi.

•  

grubych ludzi ogólnie powinno się zamykać, żeby biegali jak chomiki aż nie schudną

Przynajmniej raz w zyciu do czegoś by się przydali, gdyby wytwarzali przy tym prąd

@kolega_taty2: rozumiem że Ty jesteś wysportowanym, wykształconym wygrywem z pasjami i świetną pracą? :P

grube sraki

leniwej tłustej dupy

@CzysteButy: a sam jesteś wychudzonym, pryszczatym prawiczkiem, na którego nawet te grube sraki spojrzeć nie chcą, stąd ta nienawiść do innych? :P

•  

@szatniarz01: błędny wniosek. Mieszczę się we wszelkich normach. Prawda jest taka ze napisałem to co kazdy mysli i co w każdym tkwi.

•  

@CzysteButy: to moze jestes po prostu samotny, panna puscila ci sie z jakims erazmusem albo w pracy nie wychodzi, taka straszna nienawisc do innych ludzi spowodowana jest wlasnymi porazkami zyciowymi. szczesliwi ludzie nie sa az tak zjadliwi :)

troche zluzuj poslady, bo skonczysz jako zakwaszony, zgnusnialy i samotny starzec.

•  

JESTEŚ GRUBA BO JESTEŚ LENIWA. Nie ma innego wytłumaczenia.

@CzysteButy: Jest. Niektóre są grube bo lubią ŻRYĆ. Jakby jadły normalnie to często nawet bez specjalnej aktywności wyglądałby "normalnie".

•  

@szatniarz01: widzę że kazdy doszukuje się jakiejś mojej osobistej porażki w tym hejcie na grube lochy ale to jest błąd. Nie jestem samotny ani zakompleksiony. Denerwuje mnie też to że w internecie to nagle każdy jest tolerancyjny, ale tak naprawdę nikt nie lubi gdy np na plazy obok położy się jakaś gruba locha z kłakami ktora śmierdzi i prycha. Przez tą fałszywą tolerancję tak naprawdę grubasy nie mają negatywnej motywacji do działania.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

I tak najlepsze są te, które się twardlo tłumacza, trzymając w łapie czekoladę i obok ryja chipsy.

•  

@szatniarz01: wygryw to rzecz względna, ale jestem dość dobrze zbudowany, dobrze zarabiam i cieszę się z życia XD

•  

rozumiem że osoby które są szczupłe od urodzenia oczywiście ciężko na to pracowały i nie możemy ich nazywać leniami? Jedyna filozofia jaka jest tu dziwna to twoja.

@cziastko: o kurwa... ten komentarz zasluguje na najglupszy w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

grubasy nie mają negatywnej motywacji do działania

@CzysteButy: Jako że sam jestem gruby (żeby nie było, od 2 miesięcy siłka+dieta więc pracuję nad tym) to powiem Ci, że negatywna motywacja nie jest specjalnie dobrym pomysłem. Miałem kiedyś taki jeden przykład w swoim życiu, który chciał mnie motywować właśnie w ten sposób - skończyło się na tym, że dostał w pysk za chamstwo i buractwo. Bo nie wiem czy wiesz, ale w przypadku wielu grubasów problem ma podłoże psychologiczne - nie umieją znaleźć innej nagrody/motywatora niż jedzenie, zajadają stres itp. Takie osoby trzeba najpierw odesłać na porządną rozmowę z psychologiem czy kimś, komu udało się zrzucić sporo z wagi, żeby taka przemiana była trwała i skuteczna. W innym przypadku wszekie docinki i tekściki rodzą frustrację i agresję.

•  

Przez tą fałszywą tolerancję tak naprawdę grubasy nie mają negatywnej motywacji do działania.

@CzysteButy: rozumiem, że grubi ludzie mają przestać być grubi, dlatego że Tobie się to nie podoba? i że to, że społeczeństwo wywiera negatywną presję na jednostki, aby robiły one to, czego chcą inni, jest w porządku? dlaczego sugerujesz że obcy ludzie powinni o siebie dbać dlatego że Ty tak wolisz, choć oni mogą zwyczajnie nie chcieć (oczywiście pomijając przypadki w których ktoś otyły bezpośrednio godzi w Twoją wolność swoją tuszą, ale jak sobie po prostu istnieje poza Twoim życiem - w czym rzecz?)?
      rozumiem o co Ci chodzi ale jednak nie rozumiem co powoduje, że ludzie myślą, że mają prawo do narzucania innym tego, co chcą, i że inni istnieją, aby spełniać ich oczekiwania. i że powinno to być ich ambicją. inb4: nie, nie jestem grubasem.

•  

Odnośnie cycków to dla mnie fenomenem jest dziewczyna z serialu HBO "Girls", która jest gruba i jednocześnie ma małe cycki xD

@lady_katarina: nie wiem czy wiesz, ale na wielkość biustu wpływ ma nie tylko ilość tkanki tłuszczowej, ale i tkanki gruczołowej. może jak kiedyś wyrosną ci piersi, to zrozumiesz

•  

@CzysteButy: proponuję obejrzeć ten film, że Ci się trochę w głowie rozjaśni.
      https://vimeo.com/188835636
      A tutaj w komentarzach streszczenie:
      https://www.wykop.pl/link/975147/dlaczego-chudzi-nie-tyja-eng/

•  

@CzysteButy: i jeszcze zacytuję jeden z komentarzy:

Zapomniałeś dodać o ciekawym zjawisku jakie zostało zaobserwowane u jednego z badanych. Akurat był to Azjata, przytył średnio, ale z wyglądu objętości mu nie doszło i jak się okazało jego tkanka tłuszczowa wzrosła tylko o 2%, a odnotowane zwiększenie masy poszło w... mięśnie! Stwierdzono, że jest to, uwaga... uwarunkowane genetycznie

Tyle na temat tego pierdolenia, że to nie jest uwarunkowane genetycznie :D

•  

@Jimmywhey77: AHA czyli nic nie usprawiedliwia nadwagi, ale niedowaga jest normalna i nie da się z tym nic zrobić xD Fuck logic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@lady_katarina: ona akurat nie jest żadnym fenomenem, taki typ figury nazywa się gruszka - małe ramiona, cycki, ale szerokie biodra i akurat taki typ otyłości nie jest super niebezpieczny, dużo gorsza jest otyłość brzuszna. A tak poza tym to ona bardzo dużo schudła - jak widziałam jej nowsze zdjęcia to się zdziwiłam, że była w stanie aż tyle zrzucić z bioder.

•  

widzę że kazdy doszukuje się jakiejś mojej osobistej porażki w tym hejcie na grube lochy ale to jest błąd. Nie jestem samotny ani zakompleksiony. Denerwuje mnie też to że w internecie to nagle każdy jest tolerancyjny, ale tak naprawdę nikt nie lubi gdy np na plazy obok położy się jakaś gruba locha z kłakami ktora śmierdzi i prycha. Przez tą fałszywą tolerancję tak naprawdę grubasy nie mają negatywnej motywacji do działania.

@CzysteButy: a brzuchate Janusze, czy otyłe małe Sebki są ok? :DDD I w ogóle kto daje jebanie o to, kto koło Ciebie leży na plaży. Na prawdę trzeba mieć narąbane we łbie xDD

•  

@CzysteButy mnie nie pociągają grube kobity, ale nie zawsze jest to kwestia wyboru. Hormony, choroby itd. itp.

•  

@CzysteButy co cię obchodzi czy ktoś jest gruby czy chudy. Sam pewnie wyglądasz jak szkielet 50kg xD

•  

może jak kiedyś wyrosną ci piersi, to zrozumiesz

@brak: Spoko, akurat jeśli chodzi o mój biust to uważam go za idealny element mojego ciała i wręcz go uwielbiam pod każdym względem, także dzięki za info xD poza tym jestem już stara trochę i dojrzewanie mam już dawno za sobą więc nie wiem skąd taki komentarz

@SillySweet: no to dobrze, bo ogólnie dziewczyna jest całkiem ładna i zawsze myślałam, że jakby schudła to by naprawdę było spoko

•  

@lady_katarina: stąd taki komentarz, bo głupoty wypisujesz jakbyś miała lat poniżej 15

•  

@brak: a no tak, bo ktoś kto ma bekę z grubasów musi mieć poniżej 15 lat... czyżbym uderzyła w jakiś czuły punkt tamtymi zdjęciami i moim opisem ich?

•  

@lady_katarina: skądże, mam takie samo zdanie o moim biuście jak ty o swoim. nie muszę mieć kompleksu na jakimś punkcie, by móc uważać wyśmiewanie go u innych za płytkie i gówniarskie :)

•  

@Re-volt: typowe bóldupienie "disujesz grubasów to pewnie masz 50 kg" ... nie. Mam 77 kg. Nie wygladam jak wieszak tylko dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@brak: Aha... w takim razie moje pytanie jest takie, czemu akurat mi sugerujesz, że mam poniżej 15 lat zamiast kilkudziesięciu innym osobom pod tym wpisem łącznie z OPem i plusującymi, które śmieją się z grubasów? To wynik jakiegoś losowania do kogo by tu się przyjebać? xD

•  

@lady_katarina: dokładnie tak, entliczek pentliczek i padło na ciebie

pokaż spoiler nikt oprócz ciebie nie obrażał tu nikogo konkretnego ani nie wstawiał zdjęcia tej osoby

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jacek Majchrowski na sesji rady miasta poświęconej paraliżowi komunikacyjnemu:

"Przepustowość układu drogowego jest, jaka jest. Miasto zostało wybudowane dość dawno".

krówka
    #krakow

odpowiedzi (15)

Tak wyglada nieniecka autostrada Szczecin-Lubeka. Pytanie brzmi gdzie jest kruszywo w podbudowie tej drogi?
    #szczecin #drogi #autostrady

odpowiedzi (28)

Jakiś czas temu do warsztatu przyjechal starszy Pan, chodził o kuli. W rozmowie przyznał się ze piec lat temu dostał paraliżu całej lewej strony ciała. Przyszedł o kuli, swoją lewą noge ciągnął po ziemi. Po tych kilku latach rehabilitacji zdecydował się wsiąsc do auta i być samodzielnym. Auto ma skrzynie automatyczną nie musi używać lewej nogi, tak samo z wycieraczkami wlacza je sprawną prawą reką. Problem był jeden, nie potrafi wlaczac kierunkowskazów, bał sie jezdzic bo to dla niego niebezpieczne, tak stwierdził.
    Starszy Pan miał już dosyć użerania się z NFZ o dofinansowanie o specjalny modul wraz z pilotem na kierownice gdzie bezprzewodowo mogłby wlaczac kierunkowskazy. Taki moduł dedykowany zapewne kosztuje cholerne pieniadza wiec sie nie dziwie, że starszego Pana nie było stac na samodzieny zakup tego urzadzenia.
    Powiedziałem, że pomoge i cos wymyslimy.
    Tak jak powiedział, przyjechal do mnie bo tylko u nas widział ostatnia szanse na pomoc. Spytał sie czy zaminie mu manetki od kierunkowskazow i wycieraczek miejscami. Oczywiscie jest to nie mozliwe.
    Powiedziałem, że pomoge i cos wymyslimy.
    Wtedy wpadlem na pomysł aby zamontowac najzwyklejszy sterownik zamka z odpowiednim programem. Szybki telefon do producenta sterownikow z pytaniem czy mi napisze program do tego sterownika. Stwiedził, ze nie ma problemu.
    I tak dziś zamontowałem sterownik a pilota umiescilem na kierownicy wedlug uznania starszego Pana. Guzikem otworz wl/wyl lewy kierunkowskaz a guzikiem zamknij prawy kierunkowskaz. Dodatkowo obok zegarów sa diody, ktore sygnalizują ktora strona jest wlaczona. (elektronika nie pozwala wlaczyc na zegarach bo nie dostaje informacji od modulu BCM)
    Zapewne komuś z was niespodoba sie takie rozwiązanie, ale zamysł był taki ze ma działac a nie wygladac.

Tego mu brakowało do normalnej i bezpiecznej jazdy. Widok łez szczescia Pana jest bezcenny.

pokaż spoiler Morał jest taki, ze warto pomagac bezinteresownie

#cartechnik #samochody #motoryzacja #pomagajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (52)