Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (13)

 • avatar

  Mirki i Mirabelki. Pisałem ostatnio z jedną z tindera, po krótkim pisaniu dziewczyna chciała się umówić na seks w ten weekend. Zaprosiła mnie do siebie. Mamy już ustalone spotkanie. Przy okazji udało mi się zobaczyć jej fb i instagrama. Okazało się, że ma zdjęcia z ciągle tym samych facetem, okazał się być jej chlopakiem. W rozmowie ze mną wspominała, że jest po 4 letnim! związku i chce teraz czegoś luznego, tłumacząc tym że ma dość zobowiązań. Wykazała się także odwagą bo oznajmiła, że potrzebuje być totalnie zdominowana. Kurde tak wkurwiony jestem na nią ze nie wiem... Ma gościa w związku i chce się pieprzyc ostro ze mną... Nie wiem czy gościowi o tym pisać bo może się lekko wkurwic i jeszcze będzie mnie stalkowal a laska powie, że ja ją zmusiłem... Więc jestem pod presją. Co sądzicie?... Zepsuć lasce trochę czy odpuścić i ją zerznąć. Screeny zrobiłem, wszystko mam. Dowody są ale może lepiej ją wyruchać na raz i powiedzieć żegnaj... czy lepiej powiadomić jej chłopaka? Kolego K. współczuję Ci dziewczyny... 

  #tinder #truestory #oswiadczenie #seks #zdrada #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  o hui, wgrałem sobie wczoraj Google Camera z obsługa HDR+ na #xiaomi #redmi3s (specjalnie po to odblokowywałem bootloadera i wgrywałem roota).

  Muszę powiedzieć że efekt wyrywa z butów. HDR z aparatu xiaomi nie ma nawet startu do tego HDR+. Zdjęcie robi się ciut dłużej jeśli mamy słabe światło, i wiadomo że w ciemnych miejscach wychodzą pewne szumy matrycy.
  Ale efekt... zrobię dzisiaj parę fotek bez HDR i z HDR+ i mogę wrzucić jeśli ktoś będzie chciał.

  Serio, chyba nie ma lepszej apki która by więcej wyciągnęła z tych aparatów u Xiaomi. A i tak używam dosyć starej wersji 3.2 bo nowsze mają problem odpalić.
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)