•  

34676,87 - 12,13 = 34664,74

No i mój ostatni bieg po Ustce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Jutro już szał pakowania i wyjazd, poza tym mokre ciuchy by się ukisiły w bagażu - no żywcem nie ma jak. Było fajnie, przez 12 dni udało się nabić 174km - dzisiaj nieco skróciłem, bo morze było na tyle wzburzone że fale zalewały zachodnią główkę portu i sobie odpuściłem bieg na drugą stronę. I po raz pierwszy byłem sam na wschodniej główce - tak to zawsze było kilku wędkarzy i turystów.
    Pogoda dzisiaj dość nierówna - jak wybiegałem to wszędzie wisiały ciężkie deszczowe chmury, potem było piękne błękitne niebo, a po chwili spadł deszcz ( ͡º ͜ʖ͡º) Teraz znowu ładnie, ale chmury tak zapierdzielają po niebie że nie wiadomo jak będzie za 5 minut... I tak idziemy na plażę, choćby pospacerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Będzie mi brakowało tego szumu fal, czystego powietrza - a nawet tego jazgotu mew...

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszustka

źródło: x3.wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Mirasy, muszę się uspokoic, bo do teraz ręce mi się trzęsą i brzuch boli.

Właśnie wróciłem do domu po pościgu za pijanym kierowca. Akcja dzieje się w #holandia
    Niestety na drodze dwupasmowej trafiło mi się auto na polskich rejestracjach. Podczas wyprzedzania go zaczął gwałtownie zjeżdżać na mnie, więc zwolniłem i zachowałem bezpieczna odległość i jechałem na awaryjnych światłach by ostrzec inne auta z tyłu.
    Po niecałej minucie prawie staranował auta (dzięki Bogu pozostali kierowcy mieli dość refleksu). Po tej sytuacji postanowiłem zadzwonić na policję i udałem się w pościgu za tym chujem.
    W międzyczasie na pasie dojazdowym włączajac się do ruchu na następnej autostradzie spowodował prawie kolejny wypadek i jeździł od lewej do prawej. Ja musiałem gwałtownie hamować za nim, a auto za mną prawie mi wjechało w dupę.
    Będąc na linii z policja informowałem o przebiegu akcji, pozycji na trasie i wszystkich incydentach. Po przejechaniu po kilku krawężnikach gość przebił przednia oponę i po chwili większy kawałek owej opony uderzył w moj samochod.
    Po praktycznie godzinnym pościgu gość się zatrzymał się odlać i w tym momencie podjechały dwa radiowozy policji.
    Co najlepsze:
    Pasażerka, która cała tą trasę trzymała nawigacje w telefonie pijanemu kierowcy.
    Pasażerka twierdzi, że nie wiedziała w jakim stanie jest kierowcą.
    Pasażerka zwyzywała mojego różowego, od Kaczyńskich dowiadując sie, że Polak pijanego Polaka na drodze sprzedał policji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Policja po zatrzymaniu pijanego kierowcy dziwił się że Polacy zgłosili pijanego Polaka.

Po spisaniu zeznań pojechaliśmy dalej, a pasażerka czekała z drugim radiowozem na lawetę i hotel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykro mi tylko, że takie kurwy, jak ten z wpisu psują opinie o Nas, Polakach za granicą.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#czujedobrzeczlowiek bo uratowałem życie niejednej osoby.
    #holandia #emigracja #polacyzagranica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Nowy pociag juz pomazany, od rana już jestem wkurwiony. W dupę bym ci tego mazaka wsadził polski parchu. #polska #wkurw #truestory

odpowiedzi (29)

Właśnie wymyśliłem wzór na wygryw. Dodajesz swój wzrost w cm do długości beniz, jak wyjdzie ponad 2 metry to jesteś akceptowalny, jak poniżej to przykro mi.

205cm here

odpowiedzi (38)