Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  mam znajomego, który niedawno znalazł dziewczynę i wszystko by było w porządku, gdyby nie to, że codziennie wrzuca na fejsbuka post z informacją co robił z nią tego dnia. nie oznacza tej dziewczyny w tych postach - zamiast tego dodaje hasztag z jej imieniem i mnóstwo serc. prawie nikt tego nie lajkuje, nawet ona robi to rzadko. i to wciąż byłoby jeszcze powiedzmy okay i akceptowalne, ale szczytem wszystkiego było wrzucenie zdjęcia ich złączonych stupek w łóżku z podpisem w stylu "#katarzyna i ja spędzamy wspaniale czas". ja naprawdę wszystko zrozumiem i wszystko wybaczę (w końcu mam bogate doświadczenie w temacie spierdolenia z wykopu), ale czegoś takiego to już nie udźwignę. są jakieś granice. i zostały przekroczone właśnie tymi stopami. pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Dla celów statystycznych plusują TYLKO OSOBY Z PRAWEM JAZDY

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Uwaga kierowcy!

  Jeśli widok śniegu za oknem przeraża cię i nie czujesz się na siłach, jeśłi chodzi o jazdę w takich warunkach, to ZOSTAW TE PIERDOLONE AUTO NA PARKINGU zamiast udawać wielkiego bonza zaprawionego w zimowej jeździe.

  Korona ci z głowy nie spadnie jak kilka dni pojeździsz zbiorkomem.

  Dodatkowo, jeśli jadąc swoim stalowym rumakiem, wpierdolisz się w inne auto, pieszego, albo nie daj boże w tramwaj czy autobus, to zjebiesz dzień dziesiątkom normalnych ludzi, którzy chcieli dojechać z punktu A do punktu B. Więc serio, odpuść.

  #poznan #patologiazmiasta #niedzielnikierowcy
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)