Gorące dyskusje ostatnie 12h

mam znajomego, który niedawno znalazł dziewczynę i wszystko by było w porządku, gdyby nie to, że codziennie wrzuca na fejsbuka post z informacją co robił z nią tego dnia. nie oznacza tej dziewczyny w tych postach - zamiast tego dodaje hasztag z jej imieniem i mnóstwo serc. prawie nikt tego nie lajkuje, nawet ona robi to rzadko. i to wciąż byłoby jeszcze powiedzmy okay i akceptowalne, ale szczytem wszystkiego było wrzucenie zdjęcia ich złączonych stupek w łóżku z podpisem w stylu "#katarzyna i ja spędzamy wspaniale czas". ja naprawdę wszystko zrozumiem i wszystko wybaczę (w końcu mam bogate doświadczenie w temacie spierdolenia z wykopu), ale czegoś takiego to już nie udźwignę. są jakieś granice. i zostały przekroczone właśnie tymi stopami. pokaż całość

odpowiedzi (29)

Dla celów statystycznych plusują TYLKO OSOBY Z PRAWEM JAZDY

odpowiedzi (8)

Uwaga kierowcy!

Jeśli widok śniegu za oknem przeraża cię i nie czujesz się na siłach, jeśłi chodzi o jazdę w takich warunkach, to ZOSTAW TE PIERDOLONE AUTO NA PARKINGU zamiast udawać wielkiego bonza zaprawionego w zimowej jeździe.

Korona ci z głowy nie spadnie jak kilka dni pojeździsz zbiorkomem.

Dodatkowo, jeśli jadąc swoim stalowym rumakiem, wpierdolisz się w inne auto, pieszego, albo nie daj boże w tramwaj czy autobus, to zjebiesz dzień dziesiątkom normalnych ludzi, którzy chcieli dojechać z punktu A do punktu B. Więc serio, odpuść.

#poznan #patologiazmiasta #niedzielnikierowcy
    pokaż całość

odpowiedzi (43)