Wpis z mikrobloga

@przemek1259: Hej. Ja ma takiego maca chyba z 2015 roku i nie ma lagów jeśli o to Ci chodzi. Trzeba pamiętać, że jednak osx to co innego niż windows. Ramu tylko 4 gb, ale macki mają bardzo szybki swap pamięci ram -> ssd, więc nie powinna tego odczuć. Duży plus to waga, rozmiar i mocna bateria. Przez pierwsze pół roku trzymała te 12h. Teraz po 2 latach trzyma jakieś około 7,
@przemek1259 jak już chce szpanować logiem appla i kupować używany sprzęt to kup jej kiano slimnote 14.1 wgraj hackintosha. Znam osobe, właśnie typowego pustaka co jara się samym dizajnem, i powiem, ci że nawet zajebiście to śmiga.
@Maelstrom94: Tu nie chodzi o nie lagowanie tylko o cały ekosystem, jakbyś miał jeszcze inne urządzenia u nich to byś rozumiał. Posiadanie samego maca faktycznie nie ma większego sensu, chyba że się komuś bardzo podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sovas zgadzam się, nieantyfan dobrze to opisał w swoich nagraniach, ale w opisie OPa wyczytałem że to pierwszy apple i chodzi o szpan logotypem, to podałem cebula solutions l, które będzie tak samo sensowne jak kupowanie używanego łupa. Bo dual core to jakiś żart xD