Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki - w ramach promocji swoich hobbystycznych wyrobów robię pierwsze #rozdajo
    Do wygrania będą 2 losowo wybrane wisiorki, które tutaj widzicie. Zostały wykonane ze starodrzewiu dębu, w środku są grzyby, mchy, porosty, wrzos i inne naturalne skarby zalane żywicą. 4cm x 1,8cm

Pierwszy wisiorek trafi do osoby wylosowanej z pulsujących za pomocą #mirkorandom w środę

Drugi wisiorek trafi do osoby, która napisze najciekawszy (wg. mnie) komentarz dlaczego chciałaby go mieć

Wysyłka na mój koszt.
    FPnaFB
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

Mieli, Mirabelki co się odjebalo to ja nie ogarniam. Dzwonił mój ojciec, ot gadka szmatka. Nagle > jak tam córuś jak Ci się mieszka?. Ja na spokojnie odpowiadam, że się przeprowadziłam i takie tam. To chyba ojca bardzo zaciekawiło, gdyż zapytał się z kim i co i jak?. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że wynajmuje mieszkanie z moimi 3 kumplami.
    I wtedy się zaczęło:

churr, durrr jak to z facetami.
    Wstyd nam przynosisz, to hańba. Dziewczyna przed małżeństwem nie może mieszkać z facetami. To Sodoma i Gomora
    Nic do ojca nie docierało, że to nie są moi chłopacy, tylko kumple z którymi zamieszkałam

Po tej całej rozmowie ( w sumie przerwanej przeze mnie)czułam się zmieszana z blotem. Jak ostatnia dziwka.
    Dzięki ojciec super rozmowa

P.s tak ojciec jest chodzącym co tydzień katolikiem

#logikaniebieskichpaskow #mieszkanie #katowice #cosieodjebalo #feels trochę #smutnazaba
    pokaż całość

odpowiedzi (121)

• odpowiedzi (30)