Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Boże, co te patusy.

  Człowiek sobie pójdzie kulturalnie do pubu ze znajomymi i przyjdą takie zwierzęta nawciągane nie wiadomo czym. Zaczną się do ciebie pruć o byle gówno i weź sobie z takimi radź.

  Taktyczny telefon na policję oraz kilka prowokujących tekstów i dwóch patusów odwiezionych na komisariat. Trzech uciekło po komendzie "Mati spierdalamy". To pewnie ta legendarna lojalność o której rapuje ich gatunek.

  Za chwilę wyjdą i puszczą sobie jakieś numery o jebaniu policji, bo w tym kraju nie można bezkarnie zaczepiać i napierdalać Bogu ducha winnych ludzi.

  Ehh, nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że stężenie sebków na ulicach rośnie.

  No i trochę dumny z siebie jestem, bo jeszcze 3-4 lata temu to bym w to wszedł i albo ci durnie, albo ja skończylibyśmy na OIOMie. A tak bez zbędnego wysiłku kilku zjebów dostało po dupie.

  #coolstory #niecoolstory #truestory #sebix #patologiazmiasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  nie wierzę że są tu jakieś prawiczki mające ponad 20 lat
  nie da się być tak zjebanym xD #przegryw

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Co się wczoraj odjebało to nie mogę pojąć. Późnym wieczorem myłem i czyściłem wewnątrz samochod. Było juz ciemno gdy skończyłem. Dzisiaj rano wstaję idę do auta a wśrodku siedzi kot. Jebaniec wszedl cichaczem i przez calą noc postawił 3 kloce na wycieraczkach z przodu i na jednej z tyłu, mało tego wysikał się na siedzenie kierowcy oraz uwaga, teraz najlepsze.... włączył światła, ktore paliły się chyba pòł nocy (przesunął dźwignię kierunkowskazu a to powoduje, źe światła się włączają). W środku jebie niemiłosiernie, akumulator prawie rozładowany no i ja, jeszcze nie wiedząc o co chodzi usiadlem na te obszczane siedzenie... dajcie kilka plusow na pocieszenie.
  #zalesie
  Dla Was #heheszki
  #dziwnahistoria
  #cozapojebanaakcja
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)