Wpis z mikrobloga

@Sikoraa96: Magicznej gabki nie uzywa sie do regularnego czyszczenia tylko do zabrudzen, ktorych nie udalo sie usunac za pomoca zwyklych metod. Magiczna gabka jest dosyc agresywna jak na skore, trzeba jej uzywac z rozwaga ale na pewno nie nadaje sie do regularnego czyszczenia skory. Wrzucalem foty ostatnio z czyszczenia skory, ktora nigdy czyszczona nie byla i obeszlo sie bez magicznej gabki.
@Lanza: Mi sie rozchodzi o wyczyszczenie tylko z sladow palcow i calego tego tluszczu ktory czlowiek nosi na sobie, do porzadnego czyszczenia to zabiore sie pozniej. Zastanawialem sie tylko czym mozna to zrobic tak zeby nie bylo to ze szkoda dla skory potem.Jade odebrac samochod pod koniec tego tygodnia i chce sobie poprostu wejsc i chociaz fotel kierowcy obczyscic zanim wyrusze w podroz powrotna. O taki srodek mi sie rozchodzi. Mam
@Tajemniczy_Matador: Nie będę doradzał nic takiego bo nie wiem, możesz poszukać jakiś chusteczek do skóry ale wg mnie szkoda robić coś dwa razy a przecież samochodem tydzień bez czyszczenia możesz pojeździć a potem do tego przysiąść na porządnie i nie warto kupować jakiś tanich pierdół szczególnie jeśli chcesz mieć to dla siebie, bo albo wyjdzie to słabo, albo nie będzie to najlepsze dla skóry i w efekcie i tak będziesz musiał
@Tajemniczy_Matador:

Dodo-Juice-Supernatural-Car-Leather-Cleaner-amp-Sealant-Conditioner-Complete-Kit
Szczotka do skóry miękka i średnia
Mikrofibry 300-400gsm do wycierania brudu i potem do zaaplikowania/wtarcia odżywki. Jak kupisz jakieś gówniane z marketu to możesz się tylko udenerwować, ale nie mówie, że takie będą - po prostu warto się upewnić, że coś będą zbierały. Z 6 wypadało by mieć.