Wpis z mikrobloga

Jaki jest dalszy sens oglądania grubego, skoro wyłącza streama w momentach które chcemy oglądać? Menelica mi się już nudzi, w jej głowie zamiast mózgu jest tylko szlam z kociołka menelixa. On i przygłupiasty pies Małysz nie mają sobą nic do zaoferowania, a wręcz przeciwnie, tylko #!$%@?ą. Zaczynam się zastanawiać, po #!$%@? ja tą oglądam? Nie bawi mnie to już, mógłbym zrobić w czasie który marnuję na oglądanie tego marnego już show wiele innych pożytecznych rzeczy. Jak tak dalej pójdzie, to niestety @danielmagical ale to jebnie. Oglądam Cie od twitcha, obserwowałem wszystkie możliwe sytuacje. Zostaniesz z widownią dzieciaków grających w ruletki CS:GO i będziesz siedział jak walikonix z 1000 oglądających, a 3.000zł to zarobisz w miesiąc, nie w jeden dzień. Skończą się "sprawy prywatne", będziesz musiał gotować normalne obiady, wrócisz na meline bo nie będziesz miał za co opłacić swojego mieszkania, miłość twojego życia odejdzie, bo przecież ktoś musi jej wixy opłacać. Przemyśl co robisz, wyobraź sobie siebie za rok, na melinie z powybijanymi szybami, brudnymi ciuchami, orzyganym łóżkiem i ledwo dychającą matką która nie ma za co chlać. Warte jest tego wyłączanie streama w najlepszych jego momentach? Nic by Ci nie zrobili, funkcjonariusze policji to osoby publiczne i możesz je nagrywać. Z jednego się cieszę, że Ci nawet złotówki nie dałem grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 9