•  

#godelpoleca #100daymusicchallenge #muzyka #polskamuzyka #newwave

Dzień 4: Piosenka, którą pamiętasz, że słuchali jej Twoi rodzice.
    Aya RL - Skóra

rodziców się nie wybiera. mogło być gorzej, bo ja mogłem wybrać gorszy kawałek. czy to dowcip? czy kariera polityczna Pawła K. to też dowcip? tutaj przynajmniej nikt nie celował zbyt wysoko, o partiokracji nikt nawet nie słyszał, ludzie siadali w okręgach przy ognisku, a mandat można było dostać za byle co i było się przeciw komu buntować... eh naciągane te analogie, ale gorszy dzień chyba :-P

ale na usprawiedliwienie, daję porcję prawdy płynącej z komentarzy na youtube, w ramach, jak zwykle potrzebnej, refleksjinawieczur:

To były czasy, miało się przeciw czemu buntować, o co walczyć. Siedziało się nocami z ludkami i gadało, albo słuchało w ciszy, popijając wino. A teraz kodziarstwo udaje że o coś ważnego walczy, wyjałowiło się społeczeństwo.
    ^ 8 łapek w górę

ludzie kiedyś było normalnie cywilizowany świat ludzie ludzcy a teraz ... komuna teraz jest
    ^ 6 łapek w górę

mama twierdzi, że nie była szczęśliwa, ale pełna nadziei i miała tę muzykę, a wtedy czuła się szczęśliwa
    ^ 10 lapek w górę

mam 23 lata i jest mi smutno że żyje w tych czasach.... że nie miałem możliwości przeżyć "moich" czasów w latach 80. Na temat dzisiejszych czasów, kultury i kultury muzycznej się nie wypowiadam .....
    ^ 5 łapek w górę

kto od cyber mariana?
    ^ 1 łapka w górę

fajne
    ^ 3 łapki w górę

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (12)

To jest takie smutno-straszne, kiedy do apteki przychodzi pacjent z receptą, na której na pierwszy rzut oka widać jakieś bzdury, w tym obowiązkowo homeopatię za miliony monet (złaszcza, kiedy nie daje sobie przemówić do rozsądku). Zawsze pocieszam się wtedy, że mogło być gorzej; przynajmniej w żaden sposób nie dokładamy się do tych hokus-pokus ze składek.
    Niektóre odpowiedniki Ministerstwa Zdrowia nie mają tyle RiGCzu.

Preparaty homeopatyczne są refundowane w Austrii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii i na Łotwie.

W Wielkiej Brytanii działają publiczne szpitale homeopatyczne.

W części z tych krajów homeopatia jest specjalizacją lekarską lub lekarze mogą się o niej uczyć na specjalnych kursach podyplomowych przeprowadzanych na uczelniach medyczych.

Ludzkość pojebało.

Źródło

#ciekawostki #medycyna #farmacja #apteka i trochę #zalesie, bo mnie to uwiera motzno. Powinniśmy zdelegalizować szarlatanerię w pizdu już dawno temu.
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Pora przekazać komuś z Was to, co widać na fotkach, czyli zestaw do nauki elektroniki z miernikiem + ściągi z elektroniki. Jakby ktoś nie wiedział dlaczego polecamy ten zestaw to (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Oto 5 idealnych na prezent zestawów do nauki elektroniki

Miło mi poinformować, że zestaw trafia do @NERP - gratulacje, czekam na kontakt na PW. Nasze elfy szybko wyślą paczkę!
    Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i polecamy zestawy #forbot na prezenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektronika wyniki #rozdajo z wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (5)