Wpis z mikrobloga

@desygnat: co jeśli (teoria spiskowa) topowi producenci trzymali jakość zdjęć i video jako swoją technologię, którą się nie podzielą. Wszystkim innym się już podzielili bo produkują to w Chinach. Wszystkie ściśle hardwarowe bajery są kopiowane natychmiast, przykład - czytniki linii papiparnych, sprzedany jako mega bajer apple i skopiowany natychmiast na wyższą, a teraz na średnią półkę. Drugi przykład to obecna bezramkowość - bajer który ma aplowi sprzedać nowego ajfona, już chińczycy
@kAdi: Czy ja dobrze widze ze budzetowiec Redmi Note 4X robi ladniejsze zdjecia makro od flagowca?
Mi6 lepiej sobie radzi w kiepskim swietle i ma stabilizacje optyczna. A tak to w zasadzie nic specjalnego.
Mi5x jest wielkiem rozczarowaniem i tyle.
@rtone z tym wideo w Huawei to racja. Pamiętam, że chyba note 7 i mate 8 miały ten sam aparat, ale wideo mate kręcił tragiczne. Przecież Sony dostarcza większość matryc do telefonów, Samsung, iPhone, LG i inni je montują z a jednak to nie telefony Sony robią najlepsze zdjęcia, a właśnie Ci inni producenci .