Wpis z mikrobloga

@Zenti: Sytuacja, w której podkreśla cały czas, że to PATOburger, więc robi #!$%@? na dwie lewe ręce i mu ujdzie, no bo przecież się "nie stara".

I jeszcze zdanie "(...) od gotowania są kobiety". Za przeproszeniem różowe, ale w gotowaniu idzie niebieskim lepiej i jak mamy zjeść coś zajebistego, to muszę to zrobić ja :D
@SomeoneFromPoland: @BaKaZa: @Dirididi: Aha, bo nie dodałem. Nie naśmiewam się z tych produktów, bo jest jak jest i one rzeczywiście są tańsze, a u wielu z nas niestety się nie przelewa, więc nie mam z tym problemu, no ale #!$%@?... Wielki wojownik jutuba? To ten co mówił, że kupuje koszulki Hilfingera i Ralpha, bo wstyd mieć 300 tys. subów i chodzić w tak samo tanich ciuchach jak jego widzowie?
źródło: comment_61Hkgv3wIH8WEJhpMorLiWKWDWy481Ue.jpg
@mariuszek8: on jest jebniety jak wiekszosc dosc mocno zaangazowanych osob w ogladanie stremerow xD czesto widac podobne wywody, szczegolowa analize tego co widza. Dosc spore #!$%@? mozgowe i brak doswiadczenia zyciowego widac juz na poczatku, jak mowi o jakims beznadziejnym kurczaku z plastiku haha. Obecnie do sklepow miesnych i do marketow trafia mieso z tych samych rzezni. W marketach jest sterylne i w plastiku, a w miesnym lezy sobie na otwartym