Wpis z mikrobloga

@Ponc3k: No to jak sprawa nie jest tak paląca, że nie zasuwasz w panice na SOR to chyba jeden dzień nie zrobi różnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na poważnie - to prywatne gabinety dziś raczej nieczynne, zwłaszcza jeśli chcesz wejść "z ulicy".
Proponowałbym jednak przychodnię albo szpital, jeśli to nie może czekać.
@pilarenko: Jup, zobowiązuje. Wolny dzień, spijam na słoneczku kolejnego browara i mirkuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I patrzę na tegoroczny wysyp roszczeniowych turystów, oczekujących, że wszystko im się należy, bo raczyli przyjechać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieję, że to nic metalowego, bo ja jeszcze na kontroli bezpieczeństwa zatrzymają.
( )

I zastanawiam się, czemu co druga roszczeniowa
Wiecie może, gdzie w #gdansk przyjmuje dzisiaj prywatnie jakiś okulista?


@pilarenko: ja bym włączył mapkę google, wyszukał hasło "okulista" i dzwonił po kolei wszędzie zaczynając pewnie od najbliższych. oczywiście mów że sprawa pilna, bo normalnie to nawet prywatnie kolejki na dwa trzy dni w przód.
@Polinik: Odwołuję się do koloru Twojego nicku, bo tam prawdopodobnie sięga kres Twojej egzystencji. Tobie podobni nie robią niczego innego poza pisaniem postów zaprogramowanych na zbieranie poklasku w tym jakże elitarnym gronie użytkowników wykop peel. Poza na luzaka wygrzewającego się z browarkiem i mającego wszystko w dupie nie działa, bo gdyby tak było to raczej nie wracałbyś do tego posta, żeby mi bardziej "#!$%@?ć", edytując go. Miło byłoby też, gdybyś wskazał,
@pilarenko: niezła psychologia, to jakaś nowa dziedzina? Nakreślenie rysu psychologicznego na podstawie koloru nicka na portalu społecznościowym,tego jeszcze nie grali.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tego na jakiejś uczelni uczą, czy kolega samouk nieuznawany przez środowisko medyczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)