Wpis z mikrobloga

@misieu: to ty i tobie podobni jesteście nazistami. Winston Churchill powiedział: „The fascists of the future will be called anti-fascists” i miał rację. Ponadto trzeba być prymitywem i troglodytą by uczestników marszu nazywać "neonaziolami". W sumie czego ja wymagam od kogoś, kto reprezentuje IQ ameby?
The fascists of the future will be called anti-fascists


@Ray_Zero: Nieznacznie się pomylił. Dzisiaj w Internecie nazywa się ich patriotami, czym kala się definicję patriotyzmu, którego nie powinno utożsamiać się z tymi bandytami.

Ponadto trzeba być prymitywem i troglodytą by uczestników marszu nazywać "neonaziolami"

To nie oznaka prymitywizmu, a jedynie zerwanie z polityczną poprawnością, która zakazywała nazywania ich po imieniu (bo jeszcze by się urazili i rąsia do hailowania nie podnosiła
@wielooczek: tylko prymityw tak upraszcza, lewacki prymityw. Jak ktoś napisze, że wszyscy terroryści to muzułmanie to lewica ryczy jak ranny zwierz, że tak nie wolno, że to faszyzm - znamienne, że gdy lewica postępuje podobnie to wtedy rasizmu nie ma. Jak to nazwać? Hipokryzja? Chyba tak.
@Ray_Zero:

powiedz mi czemu mają służyć takie wyrwane z kontekstu obrazki?

Z jakiego kontekstu? Może przytoczysz coś o czym nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Był czas, gdy między Korwinistami, a "narodowcami" (celowo w cudzysłowie, bo góra jest sterowana z Rosji- stąd chęć niszczenia i osłabiania Polski poprzez podsycanie podziałów między grupami sprzecznych interesów, bo gdyby te wypracowały między sobą kompromis społeczny zamiast się mordować, wtedy bylibyśmy