Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  To co zrobiła moja dziewczyna miało być pstryczkiem w mój nos, ale mnie trochę wkurwiła i chyba pójdę w taką samą taktykę co o ona. A cała afera o buty.
  Więc, ja lubię jak kobieta nosi szpilki, nie musi w nich chodzić cały czas ale od czasu do czasu przydałoby się. Teraz taka pogoda a nie inna a będzie tylko gorzej, bo zaraz spadnie śnieg, chlapa itp. ale widziałem w poprzednich sezonach, że kobiety w kozakach na szpilce chodzą też w zimę. Moja dziewczyna lubi wygodę, ja to rozumiem, ale spytałem się jej czy może nie miałaby ochoty kupić sobie jakiś kozaków właśnie na zimę na co ona odp. że nie.Zapytałem się raz, później drugi. W końcu powiedziała żebym dał spokój ona nie będzie w mrozie marznąć w takich kozakach, poza tym to niebezpieczne chodzić w takich butach jak bedzie ślisko - ja się z tym zgadzam, ale ja mam auto, często nim jeździmy przecież więc w sumie wtedy mogłaby je zakładać.W końcu powiedziała, że ona nie będzie przekładać swojego komfortu i zdrowia nad moją zachciankę.Ok.
  Trochę było od tego momentu dziwnie między nami, ale w końcu pomyślałem, że przecież my mamy prawie 30 lat, nie będziemy się obrażać o takie rzeczy. Ale wiecie jak to jest, ja jestem facetem i fajnie poogladać sobie zgrabną nogę ( a moja dziewczyna na bardzo zgrabne nogi) w ładnym bucie niż w śniegowcach, poza tym niektóre dziewczyny kolegów chodzą w tych szpilach nawet w zimę a z samochodu to ona raczej nie korzystają.

  I teraz przechodzimy do meritum. Kilka dni temu moja dziewczyna kupiła mi prezent. I wiecie co było w środku? Damskie buty kurwa na szpilce. Te buty były dla mnie, kupiła je i powiedziała, ze jak jestem taki mądry to żebym pochodził sobie w takich butach kilka godzin, zobaczymy czy dam radę i że nie powinienen pękać bo chodzić po lodzie w nich nie będę tylko po domu. Nie pamiętam żeby mnie ktoś w przeciągu kilku lat tak mnie wkurwił. Powiedziałem, ze ona chyba oszalała i ze musiałbym upaść na głowę żeby je założyć.
  Nie zamierzam niczego udawadniać ani nie wiadomo co. Najbardziej mnie wkurwiło to, ze ona chciał zrobić mi na złość bo prosiłem kilka razy żeby się zastanowiła nad kupnem kozaków na zimę i kupiła mi te jebane buty ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  Więc, oddać cios i dać jej tez pstryczka w nos? Bo mam dużą ochotę to zrobić, ale nie chce wyjść, że mnie to aż tak bardzo zdenerwowało.

  #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskiepaski #niewiemjaktootagowac #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • avatar

  Ja pierdole czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją podkurwiony, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  1. spadł śnieg
  2. norma jak na tę porę roku
  3. nobody kiers
  4. wróć
  5. wykop kiers, ŚNIEG, KURWA WARSZAWA, ALE NAJEBŁO, HALO WROCŁAF SŁYSZYMY SIĘ??? U WAS TEŻ? Halo tu szczebrzeszyn potwierdzam, widzialem bauwana. Tu zajączkowo, tu zajączkowo niepotwierdzam, POWTARZAM nie potwierdzam u nas sloneczko.
  #pasta #tworczoscwlasna #dziendobry

  odpowiedzi (44)