Wpis z mikrobloga

Z pośród wielu gatunków neuropków, a wyróżnić możemy zbieraczy minusów, czego klasycznym przykładem był @Ospen, przez zakopywaczy rzadko udzielających się w komentarzach jak @Wilk, przez tęczowych neuropków z rodzaju @artpop, i jeszcze kilku innych kategorii. Jednym z nich są bordo-neuropki. Dawniejszym jego klasycznym przykładem był @internet_the_explorer (czy jakoś tak), ale ten wziął i usunął konto. Innym przykładem, obecnie aktywnego bordo-neuropka, jest silnie proniemiecki @rzep. Bordo-neuropka możemy poznać po tym, że po pierwsze ma bordo, zazwyczaj jest dość wysoko w rankingu (czasem top 100, ale nie tym razem), po drugie stara się nie pisać prowokacyjnie z obrażaniem drugiej osoby, wyzwiskami, ad personam etc., w zamian za to próbuje stwarzać pozory merytorycznego, a po trzecie jest obficie zasypywany plusami wszędzie tam, gdzie trzeba stworzyć pozór społecznego poparcia dla danej myśli, koncepcji, słów.

Tak jak poniżej. Dość bezczelne, powiedziałbym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#manipulacjaglosami #manipulacja #moderacjacontent #polityka #4konserwy #antyneuropa
Pobierz MattJedi - Z pośród wielu gatunków neuropków, a wyróżnić możemy zbieraczy minusów, cz...
źródło: comment_Bu85m2BMZnnalmfR5FRSwP5FCyZIOrKU.jpg
  • 16
@Maglev: Rzadko kiedy piszę jakieś wpisy na mirko, 2-3 na tydz. i to chyba w porywach. Bardziej mnie dziwi że ktoś kojarzy jakie mam wpisy, ja Twoich nie kojarzę. ( ͡º ͜ʖ͡º)