Gorące dyskusje ostatnie 12h

O jak kekłam Mirki. Po dwóch dniach pisania zostało mi zaproponowane spotkanie, a ja odmówiłam (taką mam zasadę, że się zbyt szybko z randomami z neta nie spotykam i tyle). W odpowiedzi dostałam #ragemodeon i nachalne próby namówienia mnie do zmiany zdania. Na koniec usłyszałam, że to głupia zasada (super szacunek do drugiej osoby, bulwo). Co sie okazało? Stulejka z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie nawet zdjątko ʕ•ᴥ•ʔ

PS czekam na hejty na "świrniętą laskę" xDDDD

Mirko - kocham Was! +10 do beki od samego rana :3

#bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (79)

Hej, mam pytanie. Pewnie większość z was czyta reddita. Otóż pytanie dotyczy reddita. Jak możecie to w ogóle przeglądać? Czytać posty? Przecież te gui wygląda jakby było zaprojektowane w czasach wynalezienia internetów. Tego się nie da czytać. Jak tylko spoglądam na ten gówniany interfejs nietrzymający się kupy to mi oczy krwawią i choćby za wszelką cenę poznania opinii osób na dany temat to i tak nie potrafię doczytać większości komentarzy, bo nawet nie wiem czego one dotyczą - czy są odpowiedzią na czyjśc komentarz czy opinią na dany temat. Czy nikt tam nie potrafi tego zaprojektować na jakimś ludzkim poziomie? Czy to musi wyglądać jak dżuma w interfejsowej postaci? To jest straszne... pokaż całość

odpowiedzi (41)

#historia

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (17)