Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę xD

Ludzie w Polsce nie potrafią dyskutować czy negocjować.

Właśnie kobieta odmówiła mi mieszkania do wynajęcia, pomimo przygotowanej umowy.

Dlaczego?

Bo miałem czelność wytknąć klauzule abuzywne oraz kwoty wpisane w umowę, które nijak się miały do tego, co zostało wynegocjowane oraz na sam koniec Pani twierdziła, że za tyle co wynegocjowałem jej się nie opłaca i ona chce inną kwotę, dodatkowo #!$%@?ła w umowę dwukrotność ustalonej kaucji oraz szereg mniejszych bzdet niepokrywających się z ustaleniami.

Teraz będzie kolejnym chętnym płakać, że chlip to już druga para, która przetrzymała mieszkanie, a nie doszło do podpisania umowy, chlip jestem stratna, DAJCIE WZRUSZAJĄCĄ MUZYKĘ.

Napiszę wprost - jeśli nie macie czasu na nieodpowiedzialnych ludzi - unikajcie mieszkania 2-pokojowego na ul. Pałuckiej. Ładne, sensowne mieszkanie, ale skoro właścicielem jest troll, to niedziwne, że kwitnie puste od połowy lipca.

#wroclaw
  • 80
@FotDK jeśli by nie przeczytała to profit a jakby i tak przeczytała to miałbyś argument że sama zmieniła warunki umowy jako pierwsza a już po jej zmianie było wiadomo że nie warto czasu na nią marnować