•  

#cebuladeals , #biedronka , #piwo

Popełniłem przedwczoraj.
    Mając w ręku 4pak Żubra zobaczyłem ją...
    Promocję na piwo Kustosz!

Kup 2x4 a puszka kosztować będzie 1.29pln

"Toż to sioook"

Wymieniłem 4 Żubry na 8 Kustoszy niepasteryzowanych.

8 piw za ok 10pln.

Wczoraj na grillu wśród Corony stał on.

Pytam biesiadników jak smakuje - wszyscy potwierdzają, że OK

(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)( ͡€ ͜ʖ ͡€)

•  

Ciekawe czy dziś po długim weekendzie jeszcze będzie dane mi go kupić (。◕‿‿◕。)

•  

@domel_radom: różowy z jej ojcem to wylali po jednym łyku, więc musiało być okropne

•  

@domel_radom cebularzu z radomia i wszystko jasne( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Norskee

Wkurwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych. 

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7. 

Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:

- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć! 
      Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w chuj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”

-pacz @tactic , to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…

I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…

#pasta #heheszki #truestory #samozycie #piwo

•  

@Eleganty

A co ja tym, kurwa, handluję?? :D

•  

@domel_radom jak ci nie wstyd w ludzi z takim gownem wyjsc?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak tak teraz myślę to u mnie w pracy chyba serio są poważne problemy z komunikacją. Tam fakt ze 3 miesiące nie wiedziałem że mam własne biuro, bądź to ze bylem na l4 a myśleli że odszedłem to mały pikuś. To jest tak poryte miejsce że nawet pensje są źle wypłacane. Nie mówię o podstawie bo ta zawsze się zgadza ale o nadgodzinach.

Przy wejściu do firmy należy odbić kartę. Tak samo przy wyjściu. Problem polega na tym że czytniki nie są zsynchronizowane ze sobą. Dlatego też działa tylko ten na wejściu. Ten na wyjściu tylko udaje że działa pikając ale nie rejestruje niczego bo nikomu nie chciało się go ustawiać ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze jest jednak rozwiązanie problemu, zwyczajnie o tym że ten czytnik nie działa wiedzą tylko Grażyny z księgowości i jest to tajemnica o której nie wolno nikomu mówić. Działa to już tak 6 lat xD

Także gdy ktoś robi nadgodziny to lider musi zgłosić to do nich. Bo tam na podstawie karty mogą jedynie stwierdzić że byłeś tego dnia w pracy i tyle. Więc normą jest ze Grażyny coś odpierdalają wpisując ręcznie wszystko.
    Jednak ukoronowaniem spierdolenia było gdy w czerwcu 2 osoby robiły nadgodziny i to całkiem sporo. Takie też zgłoszenie poszło do księgowości. Grażyny niby spoko, spoko po czym zamiast dwójce ludzi policzyć dodatkowe godziny to zrobiły to wszystkim pracownikom działu czyli ponad setce ludzi xD
    I na koniec kurwa hit. Nikt nie zauważył że za dużo hajsu wypłacili xD
    Teraz wyobraźcie sobie ze to jest norma. Może na taką skalę to nie często się zdarza, ale miesiąc w miesiąc ktoś ma coś nie tak z nadgodzinami. Najlepsze ze jak im się popierdoli i nie dostaniesz hajsu za nadgodziny to wiadomo idziesz upomniec się o swoje. No i Grażyna spoko, robi dodatkowy przelew, jednak one nigdy nie sprawdzają kto dostał kasę za nie swoje nadgodziny xD
    Ja to nie mam nawet pytań ile kasy w skali roku przez to może byc strata firma. ¯\_(ツ)_/¯
    #pracbaza #cotusieodpierdala #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

• odpowiedzi (16)

#szatan #takbylo

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (46)