•  

  #cebuladeals , #biedronka , #piwo

  Popełniłem przedwczoraj.
  Mając w ręku 4pak Żubra zobaczyłem ją...
  Promocję na piwo Kustosz!

  Kup 2x4 a puszka kosztować będzie 1.29pln

  "Toż to sioook"

  Wymieniłem 4 Żubry na 8 Kustoszy niepasteryzowanych.

  8 piw za ok 10pln.

  Wczoraj na grillu wśród Corony stał on.

  Pytam biesiadników jak smakuje - wszyscy potwierdzają, że OK

  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)( ͡€ ͜ʖ ͡€)

  •  

   Ciekawe czy dziś po długim weekendzie jeszcze będzie dane mi go kupić (。◕‿‿◕。)

  •  

   @domel_radom: różowy z jej ojcem to wylali po jednym łyku, więc musiało być okropne

  •  

   @domel_radom cebularzu z radomia i wszystko jasne( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Norskee

   Wkurwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych. 

   Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hujowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:

   - hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!

   Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7. 

   Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:

   - o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć! 
   Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w chuj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”

   -pacz @tactic , to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…

   I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…

   #pasta #heheszki #truestory #samozycie #piwo

  •  

   @Eleganty

   A co ja tym, kurwa, handluję?? :D

  •  

   @domel_radom jak ci nie wstyd w ludzi z takim gownem wyjsc?

Gorące dyskusje ostatnie 12h