Wpis z mikrobloga

szybkie #rozdajo

Zrobiliśmy naklejki A4 dla LAIKÓW piwowarstwa, coby nasi dystrybutorzy wiedzieli jak tłumaczyć w piwo, alb zwyczajnie pokazywali, że można sobie coś takiego przeczytać.

Naklejki są uproszczone i nie nadają się nawet dla średniozaawansowanych piwowarów, ale jak ktoś chciałby zrobić swój pierwszy trunek to wszysko jest prosto, zwięźle i na temat.

Z [+] rano wylosujemy 2 osoby, które dostaną od nas zajumane Przedstawicielom naklejki xD

#browin #pijzwykopem #rozdajozadarmo
Browin - szybkie #rozdajo

Zrobiliśmy naklejki A4 dla LAIKÓW piwowarstwa, coby nasi...

źródło: comment_odzl8F8xS9ti09G0Y0B0yL76XmLCdXgm.jpg

Pobierz
  • 22
@Browin: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
@Browin: po 2-3 miesiącach piwo ma najlepszy smak? Co? Gdzie informacja o chmieleniu na goryczke, na smak, na aromat? Gdzie informacja o chmieleniu w ogole!?(no chyba, że ten "ekstrakt" to chmielony jest). Czemu nie ma informacji o cichej fermentacji?

Ja rozumiem, że to te naklejki to w uproszczeniu i że dla laików, ale jak ktoś zrobi piwo według tej pseudoinfografiki tylko zniechęci się do piwowarstwa.
@Browin: Merytorycznie nie oceniam, bo się nie znam. Graficznie bardzo fajnie to wygląda - prosto, estetycznie, bardzo ładnie. Ale dlaczego na końcu jest "Cheers!"??? No chyba mi nie powiecie, że ludzie przy piwku wykrzykują takie hasła? ;)
@RobaxX: Przecież chyba trochę się nauczyliśmy. Wpis nie został skasowany, żeby przypominał nam o błędach, ale przepisy na blogu są dawno poprawione. W żadnym wypadku nie ukrywamy, że wcześniej popełniliśmy błąd, właśnie dlatego, że sporo się dzięki temu nauczyliśmy.

@Shatter: nasza piwowarka rzecze:

Koszt wykonania takiego piwa to około 250 - 300 zł :) Taki wydatek jest na początku - na odpowiedni sprzęt, potem potrzebne nam są jedynie surowce :)