Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W październiku zeszłego roku miałem najgwałtowniejsze hamowanie awaryjne w życiu. Pijany kierowca wyjeżdżając ze stacji benzynowej pod prąd zmusił mnie do puszczenia dymu z opon, a gościa jadącego za mną do postawienia cysterny gazowej bokiem na dwóch pasach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Po 4 kilometrach drogi i rozmowy z Panią dyspozytor z numeru 112 zatrzymałem gościa pierwszy, podczas próby wyciągnięcia kluczyków ze stacyjki gość ruszył i trochę mnie poturbował, nie wytrzymało kółko spinające kluczyki.
  Trzy kilometry dalej udało mi się go zmusić do zatrzymania, zablokowałem mu drogę ucieczki samochodem w który zresztą uderzył podczas kolejnej, tym razem skutecznej próby wyciągnięcia kluczyków.

  Ubezpieczalnia zwleka z wypłatą ponieważ "Ciągle toczy się postępowanie pozwalające ustalić kierującego pojazdem" - nic dziwnego, policja która przyjechała na miejsce zastała niecodzienny widok związanego sznurkiem za ręce i nogi gościa. Chyba to wpisali w notatkę XD

  Dostałem list z którego wynika, że mogę się pojawić w sądzie na rozprawie jako oskarżyciel posiłkowy. Czy jeśli się pojawię, jest szansa na załatwienie degeneratowi większej odsiadki? Miał już odebrane uprawnienia i sądowny zakaz prowadzenia pojazdów. W chwili pierwszego badania wydmuchał 3,4 promila, po 20 minutach podczas drugiego badania wzrosło do 3,6.

  Mogę mieć problemy za związanie gościa sznurkiem do czasu przyjazdu policji? W aucie było ich dwóch, drugi tak samo pijany, jednak ciężko mi było ich utrzymać jednocześnie. Nie chcę wyjść na nietolerancyjnego sadystę ( ͡º ͜ʖ͡º) #czujedobrzeczlowiek

  Pic rel.

  Muszę kiedyś podjechać do pobliskiego sklepu i podziękować ekspedientce która na moją prośbę zadzwoniła na policję podając adres pod którym byliśmy oraz przyniosła sznurek do rozwieszania ubrań XD

  pokaż spoiler #policja #polska #polskiedrogi #alkohol #prawo #prawojazdy #kiciochpyta #patologiazewsi
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • avatar

  W pracy afera. Managerka złożyła wypowiedzenie. Dyrektor filii podpisał i dokumenty poleciały do biura prezesa. Od poniedziałku jest ryk, płacz i obarczanie wszystkich winą. Managerka chciała poszantażować dyrektora i była pewna, że nie podpisze jej wypowiedzenia, tylko będzie ją prosił żeby została, bo jest fantastyczna.
  Teraz jest w depresji, bo musi odejść.

  xD
  #pracbaza #heheszki #logikarozowychpaskow pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  #testoviron #testo #humorobrazkowy #tworczoscwlasna #malarstwo

  Szalom. Dziękuję za wszystkie plusiki pod moim "Nadejściem Pomarańczowego Króla".
  Nie spodziewałem się tak miłego odzewu od Was mireczki.

  Wielu z was pytało o możliwość wydruku obrazu. Chętnie dostarczę, ale proszę, odpowiedzcie na kilka pytań, bym mógł spełnić Wasze oczekiwania co do obrazu.

  Zrobiłem ankietę/formularz, gdzie zadaję parę pytań, oraz podaję wszelkie potrzebne informacje.

  LINK DO ANKIETY/FORMULARZA https://goo.gl/forms/jhQpJfe0CcZpGUgx1

  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)