Wpis z mikrobloga

Teraz zaczyna sie festiwal #!$%@? i wolania o pieniadze od panstwa po burzach. Ja w sumie sie nie dziwie bo to sami politycy nauczyli ludzi obietnicami, ze im sie niby cos nalezy zawsze od panstwa.

Jak jeden czlowiek, prezydent Komorowski odwazyl sie powiedziec prawde - zmien prace i wez kredyt, to zostal zlinczowany.
Naturalnir lepiej by bylo gdyby obiecal temu pisowcowi budowe panstwowej huty i miejsca pracy.

Zreszta to w ogole jest ciekawa akcja, bo portal na ktorym tak popierano korwina zjadl komora za identyczne slowa xd

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 12
A potem uwalił wybory, bo sekretarka mu gówno skandal zrobiła. Szkoda Cimoszewicza bardzo.


@Luka_Wars: to to w glownej mierze zasluga PO i ich Miodowicza... z cyrkiem przed komisja.
POwskie barany sprawily, ze otrzymalismy w rezultacie Lecha Kaczynskiego.
Zupelnie inaczej mogly sie potoczyc losy tego kraju gdyby prezydentem byl tak madry i rozsadny czlowiek... zamiast Awiatora.
@abdulalrahmani: Masz ignorancie, art. 65 Konstytucji par. 5

Władze publiczne prowadzą politykę zmierzającą do pełnego, produktywnego zatrudnienia poprzez realizowanie programów zwalczania bezrobocia, w tym organizowanie i wspieranie poradnictwa i szkolenia zawodowego oraz robót publicznych i prac interwencyjnych.


A prezydent mówi "weź kredyt". Fajnie to pojechać bon motem i od razu plusy lecą od takich samych ignoranckich neuropków. Zadziwiające jest też, że przy tym jak bardzo krzyczycie o konstytucji, a niewiele z
@FireDash już widzę jak wszyscy co piszą o ubezpieczeniu sie sami sie ubezpieczają. Myślicie, że to tylko w Polsce taka pomoc od państwa jest? Ile takich burz jest w ciagu roku, że skapicie 30mln zl dla kilkuset poszkodowanych? Neuropki nawet mi was nie żal. Bedziecie inaczej śpiewać jak wam się jaka krzywda stanie.
@abdulalrahmani: Lepiej się poczułeś po tej wycieczce osobistej typowy zawistny polaczku? Nie pisałem, że cokolwiek mi się należy. Jeśli dyskutujesz sam z sobą, to pisz od razu argumenty swojego wewnętrznego interlokutora i mnie nie wołaj. Nie muszę też stać do PUP i w przeciwieństwie do ciebie nie życzę nikomu czegoś takiego. Widać, jak w życiu się układa to człowiek jest wolny od takiej zawiści, która najwyraźniej zżera twoje serce.