Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wystawiłem konsolę na sprzedaż na #olx cenę dałem wydaje mi się atrakcyjną bo za dwumiesieczna konsole 1tb chciałem 1050zl. No i się zaczęło... #januszeolx zaczęły pisać ze swoimi propozycjami, z prośbą o więcej zdjęć itp. jeden gościu zapytał czy jest pudełko a w kolejnej wiadomości zapytał czy mu ją podrzucę (mieszka 15km odemnie) na co ja odpisałem, że w drodze wyjątku moge podrzucić ją dziś wieczorem. Umówiliśmy się na wieczor.
  Przyjeżdżam na miejsce. Dzwonię do gościa a on w szoku, że tak szybko przyjechałem. Mówi, że domofon mu niedziała więc muszę poczekać aż mi otworzy bo mieszka na 9 piętrze. Stoję i czekam dziwne myśli chodzą po głowie ;)
  Patrzę... pod drzwi podjeżdża uśmiechnięty facet na wózku inwalidzkim. Cieszył sie, że przyjechałem bo nikt inny nie chciał się umówić na dowóz.
  Wjechalismy do gory, sprawdziliśmy konsole i pyta ile za nią było 1000? No i już wiem, że będzie się targował. Odpowiadam 1050. Na co on wyciąga pieniądze i mówi 1070 bo 20 na paliwo(。◕‿‿◕。) kurde naprawdę miło mi się zrobiło i ciągle się zastanawiam jak to jest możliwe, że zgodziłem się na ten dojazd xd
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • odpowiedzi (6)

 • avatar

  Ja to muszę kurwa aż tu chyba napisać bo nie rozchodzę tej żenady xD.

  Ogólnie właściciel naszego mieszkania we #wroclaw ogarnął nam wymianę okien bo już solidnie zimą piździło. Wczoraj przyszło dwóch jonków. Jeden ogarnięty robolek, drugi jakiś taki cichy, przestraszony. Jak się potem okazało ten drugi to ziomeczek z Ukrainy co dopiero pierwszy dzień z tym pierwszym pracuje ( w chwili nieobecności Ukraińca pogadałem chwile z Polakiem). Uwinęli się z oknami całkiem sprawnie, minęły 3h, ogarnąłem okna, podpisałem protokół i poszli.

  Tego samego dnia zapchał się kibel. Myśle se no ten Polak to całkiem solidny facet był ale nie dość, że nie widziałem go przy kiblu to jeszcze takiego kloca puścić żeby zatkać od razu? Lokatorka ogarnęła to kawałkiem kija i było w miaare okej aż do momentu jak postawiłem dziś kloca i totalnie chujowo spływało, prawie w ogóle. Wkurwiony cały dzień bez czasu w końcu na wieczór nachylam się z kumplem nad kiblem żeby kreta wsypać z 3 nakrętki bo dziś już więcej i tak nie damy rady zrobić i mnie nagle kurwa oszołomiło.

  Kurwa do kibla wsypali nam gruzu xDDD. NORMALNIE KURWA GRUZ ZE ŚCIANY JAK KURWA OKNA ZMIENIALI.
  No ja kurwa nie wierze, że zrobił to ten co jak babcie kocham widać było, że zarabia w ten sposób na życie. Jebany jonek kurwa żółtodziób coś spierdolił(pewnie za dużo skuł ze ściany) i solidny kawał gruzu - z 20 kaczek na jeziorze szło by tym kurwa ugrać - wpierdolił do kibla i spłukał xDDDD. Założyłem rękawiczke i do tej pory nie wierzę co z tego kibla wyciągnąłem. I tak profilaktycznie wsypałem ten kret no ale ja pierdole.
  PO PROSTU JA PIERDOLE.

  picrel w komentarzu

  #cotusieodjebalo #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

Advertisement