Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że jest szansa na uratowanie streamów na działce. Goha i Jaca pewnie będą gościnnie tylko...
Ale np. jakby tak zaprosić na kilka streamów np. Marlenkę od Rafatusa... przecież połączenie jej wyszczekanej patologicznej mordki z wazeliną Pezet-a byłoby genialne. Do tego połączenie live z komentatorem w postaci Króla Patusów czyli Rafonixem.

Combo, które może wygenerować ostry hajs...

#danielmagical
  • 22
@el_doktorek: I co jeszcze? Regulamin ROD się kłania to po pierwsze. A po drugie on musiałby kupić działkę bez sąsiadów, na odludziu a możliwe że nawet do takiej odludnej działki nie doszedł by mu internet.

Żyj dalej marzeniami( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TW-Misiek: .... wydaje mi się, że zarobkowanie bardziej chodzi o prowadzenie jakiejś działalności handlowo usługowej. A całe zarobkowanie odbywa się w internecie... i generalnie nie ma związku z działką :) Wydaje mi się, że stream spokojnie przeszedłby. Bo tak samo jakby Ci mieli zabronić używania na działce komórki bo chcesz zadzwonić do swojego klienta...
@el_doktorek:
" § 5
1.
Działka jest podstawową jednostką
przestrzenną ROD, której powierzchnia nie
może przekraczać 500 m2,służącą zaspokajaniu
potrzeb działkowca i jego rodziny w zakresie
prowadzenia upraw ogrodniczych, wypoczynku
i rekreacji.
§ 6
1.Działka w ROD nie może być wykorzystywana
do innych celów, niż określone w § 5ust.1, a w
szczególności obowiązuje całkowity zakaz prowadzenia na działce działalności
gospodarczej lub innej działalności zarobkowej oraz wynajmowania części lub całej działki.

§
@el_doktorek: Już ci zresztą napisałem, na takiej działce też musiałby się powstrzymać od "głośnych" imprez bo zostałby odholowany. Nie wiem jakie masz wyobrażenie o tego typu działce, ale to nie jest tak różowo jak ci magical opowie na vlogu.
@TW-Misiek: rozmowa ze znajomymi przez sieć i siedzącymi obok niego w basenie i tarasie to rekreacja. Nie zarobkowanie czy działalność.
Bo wychodząc z tego założenia jak ktoś Ci z kolegów da 10zł na działce to znaczy, że już łamiesz regulamin ?
Jak zadzwonisz do klienta ( bo jesteś adminem jego sieci w firmie ) to też łamiesz regulamin...
Jestem dalej zdania, że stream przejdzie. Oczywiście jak będą głośno i będą burdy
@TW-Misiek: ja wiem coś nie coś :) Miałem działkę. Pierdniesz za głośno to już sąsiad leci. Chlapniesz wodą poza swój płotek to już sąsiad z widłami leci. Rzucisz ogryzkiem jabłka w ogrodzenie to już prokuratura na karku... nie mówiąc o tym jak Twoje drzewko /np. orzech będzie wystawało na jego część... nie wspominając już jak pomalujesz swoją altankę na bardziej alternatywny kolor np. ostry pomarańcz ;)

Ale z większością można sobie
@el_doktorek: Oj zdejmij te różowe okulary, jak by przyszło co do czego to zabraliby go z tej działki tak samo jak z wynajmowanego mieszkania gdzie zrobił tylko jednego streama.

Po za tym ludzie jeżdżą na działki żeby odpocząć, a nie słuchać menelskich podrygów "POTĘŻNEGO" streamera( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TW-Misiek: Słuchaj... marzenia są gratis :) Ale sam powiedz ostra jazda na działce... albo pranki innym działkowiczom...
Np. znakowanie białą farbą czereśni ;)
A potem donejt: Zbieramy na nowe drzewo dla Pana Kazimierza - Cel 3000zl i na 500zł na grzywnę.

To by się dobrze sprzedało.
@el_doktorek: Sprzedało by się może "dobrze" tylko że to nierealne, wybacz. Jak sama nazwa wskazuje "rekreacyjna" nie "patologiczna" czy "meliniarska". magical musiałby znaleźć coś w tym guście.

Ogólnie cieszę się że takie działki też są obowiązane regulaminem dzięki temu często można uniknąć w otoczeniu podobnych patologii jak magicala.
@TW-Misiek: jasne :) Ja też się cieszę. Doskonale rozumiem problem. Chociaż już działki nie mam.
Zresztą trochę sobie żartuję z tego wszystkiego chociaż w kwestii wyzywania i poniżania dalej trzymam stanowisko, że pomimo wszystko niezależnie od poziomu spatolowienia należy ich szanować. Co nie zmienia faktu, że ich kontent dostarcza sporo śmiechu :)
@el_doktorek: Tobie śmiechu, a mi obserwacji (magical to ciekawy problem socjologiczny)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się że jednak podzielasz w części ten pogląd i nie atakujesz (przynajmniej mnie nie wiem jak z innymi wykopkami) za to że ktoś ma odmienne spojrzenie na sprawę.
Pozdrawiam zielonko
@TW-Misiek: Nie widzę powodów do ataku za inne myślenie. Irytuje mnie tylko obrażanie innych... chociaż czasami czuję się jak mały hipokryta bo oglądając DM czy Rafatusów itd. z jednej strony jest mi ich szkoda... a z drugiej strony sam podśmiewuję się z ich zachowań... a z trzeciej strony przeraża mnie to się dzisiaj dzieje i jaki wpływ na nowe pokolenia mają media i internet. Polecam serial na Neftlixie jeżeli masz dostęp
@el_doktorek: Słyszałem o "Black Mirror" wiele pochlebnych opinii i niedługo się za to zabiorę (po Grze o Tron, coby nie zanudzić się na śmierć( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dodam tylko że nie mam wrażenia jakobym obrażał magicala nazywając go i jego rodzinkę patologią (przecież tym właśnie są) . Ale jeśli ktoś uważa, że go w ten sposób obrażam, to nic nie mogę na to poradzić¯\_(ツ)_/¯.