Wpis z mikrobloga

Mirkaski, taka sytuacja ze jebczy mi sie klawiatura w lapku i poszukuję porady. Wiec tak, najpierw lagowało mi sie "A", ale po paru kliknięciach sie odblokowywalo. Pozniej lagowalo sie coraz czesciej, a razem z "A" przestawalo dzialac "1" Capslock, Tab, Esc i "~". Jajca takie byly ze jak dzialaly to wszystkie razem a jak przestawaly to tez wszystkie (czy to moze byc jakies zwarcie?). Drugim jajcem bylo to, ze jak zaczynaly dzialac, to przestawaly jak wciskalem ctrl+c, i to totalnie jak reka odjal, dziala wszystko normalnie, potem kopiuje i nie dziala z podanej grupy nic, oprocz tego, tak o tez przestawaly dzialac. Czy to cos mechanicznego czy moze tez byc np cos z softem? Laptok to acer aspire v3 772g.

#komputery #technologia #klawiatura
  • 23
@Buntro: dziwne jest z tym ctrl+c, to pewnie coś z ustawieniami klawiatury

1. popatrz na układ klawiatury - w prawym dolnym rogu ekranu sprawdź czy układ jest ustawiony na polski
2. nie masz może zainstalowanego programu catalyst control center?
@Buntro: dziwią mnie dwie rzeczy, po pierwsze, dlaczego to jest klawiatura standardowa ps/2 skoro to laptop a klawiatura ps/2 to klawa dopinana, druga sprawa to taka czemu zdarzenia są dopiero od 01.08, coś się posralo nieźle tam, wydaje mi się że odinstalowanie tej klawiatury mogłoby by pomóc ( przy ponownym uruchomieniu CHYBA się zainstaluje sterownik ) ale to już na własną odpowiedzialność, bo sam do końca nie wiem jak jest z