Wpis z mikrobloga

Oglądam Daniela i lubię tamtejsze dymy, tzn lubiłem do czasu gdy sąsiad co siedział w więzieniu nie wyszedł na wolność i nie zamieszkał znowu pode mną...
Tutaj pytanie czy mogę odpalać ich na yt XD

ten Patus i 5-6 innych meneli siedzą cały czas pod blokiem na hamaku albo w basenie XDD czaicie debile postawiły basen za blokiem i siedzą w nim ( basen 50 cm) xD melanż 24/7h nawet śpią pod blokiem, dzisiaj imprezka trwała do 3 w nocy godzinka snu i od 4 rano do tej chwili siedzi tam 4 osoby i piją wódeczkę a zaraz słyszałem z balkonu, ze grill wjezdza XD tutaj mam pytanie, czy mogę nagrywać na żywo tych downów ? gwarantuję beke a z donejtów które by Ivona czytała od 6-22 (cisza nocna) byśmy opłacili prawnika by #!$%@?ć go z bloku XD no tylko muszę wiedzieć, czy takie coś jest legalne.
#danielmagical
  • 78
@evilekeye: czysto teoretycznie problemów może być kilka, ukazywanie czyjegoś wizerunku bez ich wiedzy lub zgody może wiązać się z problemami nie tylko ze strony samych osób ale i coraz częściej spotykanych organizacji walczących w imię ideałów/wartości.
Zagrożenie jest teoretyczne, gdyż zgłoszenie zarówno ze strony żula jak i organizacji wydaje się na poziome pomysłu abstrakcyjne, ale im szerszy rozgłos tym więcej ludzi chce cie uwalić.
Czego ten tag i historia jego bohatera