Wpis z mikrobloga

#motocykle #norwegia #emigracja I jak tu nie mówić, że Polacy są dziwni.
Jest pewna grupa na fb. Oto kilka postów.

Uwaga Oslo i okolice! Policja dostała kilka nieoznakowanych bmw k1600. Rozpoznać można po dwóch antenkach obok lusterek. Ja już sezon z prawem jazdy zakończyłem. LWG I HWDP

A dalej to już festiwal #!$%@?.

Że jechał spokojnie tylko 162na 110 że przy wyprzedzaniu miał grubo ponad 220, że nie dał im oryginału, że w PL zaraz robi wtornik,

Dalej
A Panowie jak wyglada sprawa, jakby reka omsknela mi sie na prawej manecie I gdzies na winkle wjechal? Jest sens przegonic, czy #!$%@? po smiglowiec zadzwonia, jak ta bmw zacznie rysowac kuframi po asfalcie? .....bo jak widze, to I pies starszy jakis....

Obawialem sie takiej reakcji pederastow...pytalem o to, poniewaz na Islandii nie spostrzeglem :-) , ze mnie zatrzymuja i podniesli heli...a tam gorzej, bo winkli prawie nic, a o drzewie zapomnij... No i te szyldy...co ja podegne, to mi odginaja statevegasy, czy inne tam zgrywusy :-)

Ehh
  • 27
Uwaga na wtórniki z Polski, mnie zabrali za prędkość , pojechałem do pl. i zgłosiłem zaginięcie prawka , dali mi wtórnik, po 3 miesiącach dostałem wezwanie do prokuratury i dowalili mi zawiasy za składanie fałszywych zeznań, ( deklaracja przed urzędnikiem wydziału potwierdzona podpisem na wniosku o wydanie wtórnika )
@PMV_Norway: "Polacy sa dziwni" co niby miales na mysli? Ze kilku, dwoch, trzech? Przestan #!$%@?. Wysrales jakies smuty sugerujace cos konkretnego. I wiesz co jest najlepsze? W tym zbiorze "Polacy sa dziwni" twoje dupsko tez sie zawiera.
Wsrod Norwegow nie ma #!$%@? lamiacych prawo? Tylko Polacy to patusy, a caly swiat jest pure and clean. #!$%@? mac. Moze zacznij sie obracac w innym kregu to poznasz innych ludzi niz polskie patusy.
@PMV_Norway: a co chciales osiagac tym wpisem? No co #!$%@?? " O jaki ja jestem lepszy, a tam takie patusy, no no, bulke przez bibulke, ja biedny odejszlem, zaginolem na zawsze, jestę dyrektorę, a Norwedży to jak #!$%@? 25 km/h to tylko rozmawiajo o zimnej fuzji i fraktalach"

dla mnie ten twoj gownowpis ma wlasnie taki wydzwiek