Wpis z mikrobloga

z uwagi że co pochwalę się że jestem blizej karawanu to ludzie pytają
JAK WEJŚĆ W #bitcoin to napiszę jak to ja robię
1. myślisz jaką kwotę możesz na to przeznaczyć, dobrze jest położyć te pieniądze na biurku i wyobrazić sobie że się palą.
rynek jest nie stabilny i pamiętaj że możesz to wszystko #!$%@?ć (ja ustaliłem że odkładam 1/10 tego co zarobię+ wolne datki od moich fanów XD)
2.zakładasz sobie portfel, ja mam papierowy w słoiku pośledziach bo zwyczanie nie ufam komputerom, Ty możesz treizora albo mycellum na androida, pytanie czy tak jak ja zamierzasz odkładać, czy kręcić
3. wchodzisz na Gieldę, pytasz na mirko, czy wchodzisz na stronę kantoru i przerabiasz złótówki na bitcoina (pamiętaj o opłatach ) ja używam inpay i jest ok
  • 9
portfel, ja mam papierowy w słoiku pośledziach bo zwyczanie nie ufam komputerom, Ty możesz treizora albo mycellum na androida, pytanie czy tak jak ja zamierzasz odkładać, czy kręcić


@YssupEguh:
1. opłaty z punktu 3 mogą to #!$%@?ć na śniadanie
2. Portfel to para kluczy, czasem mylnie nazywa się portfelem oprogramowanie do zarządzania nimi
3. spoxik
auto: no pytanie co Cię kręci
@wytrzzeszcz: Czy dobrze rozumiem że można kupować bitki bezpośrednio na papierowy portfel? Sprzedaż potem tylko po założeniu konta na giełdzie czy tez można z papierowego w jakis sposób. Sorki, jestem zielonka w tym temacie i nie bylem jeszcze na giełdzie btc