Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mozna miec kota w domu. Może są tu osoby ktore potrafią trzymac kota tak aby nie łaził gdzie chce. W kazdym razie znam kilka osob ktore maja kota. Zazwyczaj to jednak dziewczyny. Kot se chodzi gdzie chce. Lozko, stół, kuchnia. Żre co chce. Kolezanka dala ciasteczka a ten kot podszedł i sobie je. A ta nic. Ja #!$%@? aż mi sie jesc odechciało. A jak zobaczylem ze śpi z tym kotem to juz mialem dość. bo nie ukrywam ze miałem nadzieje na seksy. Ale seks w łóżku z sierścią?
  • 12
@ziobro2: rozmawiałam ostatnio z koleżanką o tym, że nie wiem jak można kotu pozwolić wskakiwać na blat w kuchni
- ale o co ci chodzi, mój kot sobie wskakuje gdzie chce, na blat też, bo to kot i robi co chce
( _)
@ziobro2 koty sa stworzone dla ludzi na wyzszym poziomie, ktorego nigdy nie ogarniesz. Zwierze czczone od zarania dziejow, mozesz pozazdroscic, Tobie nigdy nie postawia posągu, a co najwyzej nagrobek, na ktory kot sie zesra z pogarda, bo koty robia co chca. Na pewno im tego zazdroscisz, jako czlowiek niewolnik pieniedzy, popedu i konsumpcji. Pff.