Wpis z mikrobloga

Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu Audi TT CUP @ Nurburgring Sprint GP

Format:
PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.
(Na tą chwilę dostępny tylko replay PRO, pozostałe pojawią się jutro tj, w piątek)

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague
ACLeague - Tutaj zgłaszamy incydenty z czwartego wyścigu sezonu Audi TT CUP @ Nurburg...

źródło: comment_OmQDmcDi0vvCflYiSV3SBzAb3iW0eZnj.jpg

Pobierz
  • 39
@g0rn1q: nie czuję do Ciebie urazy. Raz, że i tak udało się dojechać na 1wszym miejscu, dwa mogłem sobie pojechać na 2 kołach :D

@ACLeague: SEMI - ciężko mi będzie wskazać dokładny czas, bo nie chce mi się walczyć z moim netem by zassał pliczek. Anyway, sam mam na koncie 2 większe przewinienia z R2, najpierw zbyt optymistyczna szykana chyba na L2 (puściłem wszystkich zdaje się), i chwilę później L3
@YANIcom: tak, przepraszam najmocniej :( nie pamiętam dlaczego tak się stało. Prawdopodobnie uznałem ze się nie wyrobie z hamowaniem i chciałem minąć po prawej ale nie było tam miejsca i uderzyłem Cie w bok. Karma wróciła w R2 gdzie z kolei wpadłem w ten wielki młyn na początku:) Proszę o łagodny wymiar kary... :D
SemiPro @rentonB R1 czas wyscigu 18:18 prosta po T7 po prostu we mnie uderzył a ze to nie wystarczylo to poprawił przez co wyleciałem z toru R2: 2:39 owenxPl T3 odbil nagle prosto we mnie ale wystarczy ostrzezenie bo wielkich szkod nie było szkoda ze pozycji nie oddał R2 10:55 T3 N3go sytuacja z gifu na discordzie uderzenie w lewy tył i spin ale potem dive bomberzy go ukarali wiec wybaczam R2
@fifa2195: Przeciez widac na replayu ze mialem lepsze wyjscie z zakretu i jechalem prosta linia a ty zajechales mi droge na dodatek miales bodaj drive through wiec nawet nie musiales ze mna walczyc. Kontakt byl tak lekki ze nawet nie drgnalem wiec jechalem dalej. Nastepnym razem patrz na helicorse.

Przyznaje sie do kontaktu z James Tevlev oraz z molibidenowymprzemkiem chociaz tu tez na poczatku ta sama sytuacja potem dodalem niepotrzebnie gazu
@n3go: w sumie skethoo niewiele mogl zrobic. Ja lecailem za nie wiem kim podobna linia i sie Ciebie nie spodziewalem. Mialem tylko nadzieje ze wrocisz ale skethoo dobil. Anyway, chcialem ratowac wynik po akcji z krazimierzem na L1 T1 i jezdzilem nadto optymistycznie. Btw bylem przekonany ze z tym przede mna sie musneliscie ale chyba nie...
@rentonB: Po pierwsze bylem calym samochodem z przodu i jechalem swoja linia jazdy po drugie jak sam mowiles mialem drive througbh wiec mogles mnie nie atakowac a po 3 jakbys odpuscil gaz do chocby 90 % to by nie bylo sprawy