Wpis z mikrobloga

Jeszcze nawet piątku nie ma a ja przed chwilą się popłakałem, że znowu spędzę ten wolny łikendowy czas samotnie...

A przedwczoraj przed snem sobie myślałem, że jestem wyznawcą filozofii xD

Chyba jednak #!$%@? nie bardzo.

Czemu są tylko aplikacje do poznawania ludzi do ruchania, a nie ma do poznawania normalnych ludzi w sensie znajomych.

W tym momencie chciałem podziękować mamusi kochanej, że przez jej #!$%@? przeprowadzanie zniszczyła mi życie.
Ogólnie to przeprowadzałem się kilkanaście razy i przez to nie mam poczucia, że jakieś miejsce jest moim "domem", czyli bezpieczną przystanią. Wyobraźcie sobie jak częste zmiany miejsca zamieszkania wpływają na nieśmiałego introwertyka.
Największy ból sprawiła mi przeprowadzka na drugi koniec polski w wieku 16.
Już #!$%@? zaczynałem wychodzić z domu – nie codziennie ale i tak to był sukces kiedy przez kilka lat wychodziłem tylko do szkoły i z powrotem.
Oczywiście nowy WSPANIAŁY NIESAMOWITY CUDOWNY konkubent nie do końca był taki super xD Co miało np. taki skutek , że mama wylądowała kilka razy w szpitalu psychiatrycznym, a ja musiałem się zająć młodszą siostrą i sobą. Konkubent miał ciągoty do młodszych dziewczynek... No ale tak to jest jak się podejmuje takie decyzje po kilku spotkaniach weekendowych.

Co było dalej zostawię na kiedyś bo zacząłem opisywać genezę swojego #!$%@? życia i zanim skończyłem etap przed pójściem do przedszkola to już miałem kilka stron A4 xD Szkoda, że na polskim ledwo dawałem radę zapełnić minimalną ilość wymaganej treści.


TAK WIEM #!$%@? MAM WYJŚĆ DO LUDZI I POBIEGAĆ.
Tylko nie bardzo mi się widzi podchodzić do grupek znajomych sobie ludzi i ich zaczepiać xD W pracy wszyscy starsi.
A pobiegać nie mogę - ledwo chodzę.

Poniżej ciekawostki naukowe dot. wpływu przeprowadzek na rozwój i życie człowieka.











#feels #wygryw #oswiadczenie #przegryw #depresja #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #pomocy #smutnazaba #zalesie #zycie #tfwnogf #tfwnobf #ciekawostki #filozofia #filozofiaxd
Pobierz LajfIsBjutiful - Jeszcze nawet piątku nie ma a ja przed chwilą się popłakałem, że zno...
źródło: comment_FCZy32GIrNL6bFdszZyNxKTlf4vGM6oF.jpg
  • 13
@LajfIsBjutiful: no przydało by się.
Jak mieszkałem w Hamburgu to specjalnie szukałem mieszkania zdatnego do przyjmowania tylu osób ile mam ochotę.
Jak wynajmujesz tylko pokój we współdzielonym mieszkaniu to jest gorzej ale też możesz się ugadać z współmieszkańcami.
Technicznie wystarczy materac i komplet pościeli.
W Hamburgu kupiłem 3 używane materace i kilka kompletów pościeli i w piku było u mnie 9 osób i 2 psy.
@LajfIsBjutiful: jak się zarejestrujesz na couchsurfingu to masz "znajdź wydarzenia". W większych miastach typu Wrocław, Kraków czy Warszawa masz po kilka różnych meetingów w tygodniu.
Zwykle są one w różnych knajpach ale zaproszenia na rower też się czasem zdarzają.
Zwykle spotyka się ko kilkanaście ludków, cześć to przejezdne, ale część to stali mieszkańcy.

W dziurach typu Zamość oczywiście nie masz nic.