Wpis z mikrobloga

Z kim nie przyjdzie mi rozmawiać na temat seriali tak zazwyczaj padają tytuły takie jak Breaking Bad, Gra o Tron, Walking Dead, Narcos, itd. Czyli te ostatnie i najbardziej znane. Nikt ze znajomych nie wspomniał o Rodzinie Soprano, mimo iż ten serial też jest bardzo znany i jest to chyba jedna z najlepszych produkcji stworzona kiedykolwiek przez HBO i ogólnie. Czy są tu ludzie, którzy lubią czasem wrócić do produkcji Davida Chase? Ten serial to mistrzostwo, mnóstwo przenośni i genialna obsada. Nawet Steven van Zandt (znany bardziej z bycia członkiem grupy muzycznej E Street Band) odwalił kawał dobrej roboty grając Silvia tym bardziej, że był to jego aktorski debiut.

Jedna z wielu scen, które zapadły mi w pamięć i zawsze prycham srogo, gdy Van Zandt coraz bardziej się #!$%@?, a Tony widząc to podpuszcza młodego żeby go nieumyślnie jeszcze bardziej zdenerwować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale #film #niepopularnaopinia
m.....h - Z kim nie przyjdzie mi rozmawiać na temat seriali tak zazwyczaj padają tytu...
  • 41
@mtvsh U mnie to best serial ever. Mistrzowskie dialogi i muzyka. Gra aktorska według mnie te bardzo dobra. Tylko zakończenie serialu trochę słabsze ( chodzi o ostatni sezon w ogóle a nie finałową scenę). Chyba obejrzę kolejny raz.
Gdyby nie śmierć Jamesa Gandolfini to chciałbym kontynuację lub film na podstawie serialu. A idealnym scenariuszem by było gdyby !spoilerTony nie wykończył Christophera
i to on by rządził w kolejnych sezonach ale to chyba
@mtvsh: Chyba wśród moich znajomych nie ma osoby, ktora by ten serial oglądała. Każdy jak tylko usłyszy "serial o mafii" rezygnuje z oglądania. Ostatnio wykupiłem hbogo i rozważałem zrobić sobie powtórkę. Niestety, ciągle brakuje czasu. No i szkoda, że Jamesa Gandolfini już ma wśród nas.