Wpis z mikrobloga

wchodzi cejrowski do murzyna
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MURZYN
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z WIOSKI DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMĄ I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ ŚCIANY.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a wojciechowska, #!$%@?
-chlip chlip ta Kobieta ma tak ciężko
-#!$%@? patriarchalna Afryka
-ehhh tak by sobie chciała chodzić na disco i dawać dupy
-a nie może
-dajcie wzruszającą muzykę
-trzymaj się mbubu
-będę do ciebie pisać
-kocham cię ehhh
#pasta
  • 30
Jak pasta przeklejona po raz 1000 może zyskać tyle plusów? Kisiel zamiast mózgu. Ludzie wstawiają na ten portal różne lepsze wartościowe rzeczy, a takie szambo przebija się na wierzch.

BTW. Koleś ma 1 miesiąc konto na wykopie, a Wy jaracie się stara pasta. Zastanówcie się komu dajcie plusy.
@pierwszy_niebieski_pasek_polski
Tymczasem w alternatywnym świecie.
Siedzisz sobie w restauracji i bawisz się smartfonem, kelner właśnie podał ci pierogi, nagle do pomieszczenia wchodzi słynny czarny podróżnik, Wojtolo Sei'roka.
Oczywiście boso i w koszuli.
Za nim podąża kamerzysta, Wojtolo cały czas gestykuluje i mówi do kamery w swoim języku.
Zauważają cię, Wojtolo pokazuje na ciebie palcem, zniża głos, nachyla się do kamery i szepcze konspiracyjnie, kamerzysta uśmiecha się szeroko. Podchodzą do ciebie nonszalancko, Wojtolo
@pierwszy_niebieski_pasek_polski:
W sumie ja kiedyś próbowałem stworzyć coś o Cejrowskim, ale się nie przyjęło.

1936 rok
Moskwa
piwnice więzienia na Łubiance
młodsi Czekiści torturują delikwenta
krew i krzyki
nie są w stanie długo typa do niczego zmusić
przyznaj się i podpisz kułaku suka bljat
job tfoju mac i waszą władzę rad też job twoju
ni #!$%@? nie przyzna się
telefon
towarzyszu Jeeeeeżoooooow my sobie nie radzimy
czekajcie zaraz wam tam wyślę
Pobierz p.....o - @pierwszyniebieskipasek_polski: 
W sumie ja kiedyś próbowałem stworzyć coś...
źródło: comment_KiqfVdDhLuGBIa1uqwiVN6nU5607jrNI.jpg
nie dzierżę za poglądy i prywatne wypowiedzi


@kemping:
Mam podobnie, owszem w kilku kwestiach mówi sensownie, np. jego stanowisko dot. posiadania broni, aczkolwiek bardzo często wychodzi na hipokrytę i tak samo jak Korwin ma swojego Hitlera, to Cejro ma Katol-mode.