Wpis z mikrobloga

@giku: czyli jednak umiesz odpisywać... Jedź koniecznie. Te złe gadanie też słyszałem (o dziwo tylko od polaków i tylko i wyłącznie o tej edycji na której byli polacy). Impreza jest absolutnie top 1 wśród festiwali.

Jak coś to mam jeszcze jedno miejsce w samochodzie z Madrytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chilling: Hmm kiedys nie odpisalem? :] Zawsze ruszamy ze stala ekipa, mix: Wroclaw, okolice Bielska, Warszawa i Berlin. Bedziemy w kontakcie. btw. jestesmy starymi dziadami.. 30 -> 40, zaczynalismy w czasach kiedy rodzil sie goa trance
@giku: jak piszesz pierwsze komentarze w wątku to piszesz bez loginu i nikt nie dostaje powiadomienia, więc nawet nie wiadomo do kogo piszesz. Robisz tak ZAWSZE!

Nie przeszkadza mi ile masz lat o ile ciągle jesteś świeży w środku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@giku: @chilling Ozora opetala mnie magia.. Dlatego przez lata nie ruszalem sie nigdzie indziej. To miejsce samo w sobie jest wyjatkowe, geste malutkie pagorki, jak hobbitowice. Pamietam kilka momentow, np. dookola szaleja burze, strzelaja pierony nad nami podwojna tecza, a z drewnianej chatki master margheritta puszcza stare regaly z kaset. Moc!

W zeszlym roku Goa Gil walnal 24 godzinnego seta.. Dla mnie to medyczny (albo farmaceutyczny ;) cud, bo pod koniec
giku - @giku: @chilling Ozora opetala mnie magia.. Dlatego przez lata nie ruszalem si...