Wpis z mikrobloga

@DOLAN_PLS musisz na nowo zainstalować system na ssd i przenieść klucz. Następnie zgrać sobie pliki i pełny format dysku hdd. Pliki musiałbyś zgrać gdzieś na coś. Albo za każdym razem podczas włączania kompa klikać załóżmy f11, i startować z ssd, ale to może być męczące i bez sensu.
@Muraku: Czy jeśli uruchomię komputer w trybie recovery i wybiorę instalację systemu z partycji recovery na nowo to będę mógł wybrać, na którym dysku zostanie ona zainstalowana ( czy domyślnie system zainstaluje się na tej samej partycji i usunie moje dane) ? System mam tylko na recovery, nie mam klucza, żeby potem aktywować instalację z nośnika z innego źródła (np. strony microsoftu).
@cukru: @DOLAN_PLS:
Nie sczyta klucza.
Zbotuj pendrive. Wgraj na SSD tego windowsa. Podczas ponownego wlaczania kompa, pc albo odpali sie ze starego dysku, albo z nowego. w tym wypadku F11 podczas włączania i wybierasz SSD. Następnie ściągasz program EaseUS Partition Master 12.5 i tym programem czyścisz dysk. Oczywiście pliki przerzucić musisz na nowy dysk.
Jak już to zrobisz, to albo przepisujesz swoj klucz OEM na SSD - ale nie będzie
@cukru: Nie może Ci się przegrać recovery z hdd na ssd, bo klucz tego nie ogarnie. Wysypie się i nie będzie działać. Nie ma nawet takiej możliwości.

Nie sugeruje, że oszukujesz, zakladam, ze sie nie rozumiemy.
@Muraku Gdzie ja wspominałem o recovery? Mam na myśli instalację prosto z ISO ze strony Microsoftu, co będzie dużo lepsze niż korzystanie z recovery które zainstaluje ten cały syf.