Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (54)

Kiedy pierwszy raz wszedłem na mirko, miałem wrażenie że przez przypadek trafiłem na jakieś forum integracyjne dla uczniów szkół specjalnych, albo koprofagów zawzięcie dyskutujących o zaletach jedzenia kupy.

Po pewnym jednak czasie i bacznych obserwacjach użytkowników tego forum, zacząłem zauważać, że cała ta otoczka jest tylko grubą przykrywką pod prawdziwe oblicze pisujących tu ludzi. MIrko jest bowiem czymś na kształt elitarnego klubu ekspertów z każdej dziedziny życia, rekinów finansjery, graczy giełdowych, znawców motoryzacji, koneserów muzyki i szeroko pojmowanej sztuki, bezwzględnych jurorów damskiej urody, milionerów, politycznych geniuszy i mistrzów sztuk walki

To coś w rodzaju tajnego niczym loża masońska tworu. Nie zdziwił bym się zatem gdyby wśród nas byli ludzie ogólnie znani i poważani.
    #kryptowaluty #heheszki #gownowpis #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Oto koniec rozmowy z Panem Markiem. Kancelaria z PIP się ze mną skontaktowała wysyłając mi formularz do wypełnienia i prosząc żebym takie zawiadomienie złożył osobiście. Dzisiaj wysyłam do nich pocztą. Możecie mówić o mnie konfident, ja po prostu spotykałem się z takimi cwaniakami w pracy, którym to "można wszystko" względem pracownika i wiem, że są to ludzie toksyczni, cwaniacy, których powinno się ścigać.

Na dole przedstawiam ostatni screen z rozmowy, który pokazuje "kręcenie" Pana Marka.

POZDRAWIAM CIEPLUTKO.

Ps. ogłoszenie może śmieszne i robi "furrore" w internecie, ale jest to złudne. Pod śmiesznymi zdaniami w ogłoszeniu mamy jawne informacje o nieprzestrzeganiu kodeksu pracy, nadgodzinach, "walce" z ITD. Jeśli komuś odpowiadają takie warunki i bycie "oranym" przez pracodawcę, to pozdrawiam :)

#januszebiznesu #januszeolx #olx #praca #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (42)