•  

okazuje się że burmistrz Barcelony odrzucił rok temu propozycję służb instalacji barier ogran. możliwość takiego ataku na Las Ramblas #
    Kto jest burmistrzem (a właściwie alkadem) Barcelony?
    Pani Ada Colau, która w 2014 roku,

została rzecznikiem Barcelona en Comú, lokalnego politycznego ruchu obywatelskiego, współtworzonego przez oddziały różnych ugrupowań lewicowych, komunistycznych i ekologicznych. #
    Brawo hurwa jeb**a idiotko...

#bekazlewactwa #4konserwy #zamach #barcelona #terroryzm

•  

@llllllll: ta idiotka mówi, że Barcelona pozostanie otwarta, tolerancyjna i inne lewackie głupoty. Możecie nas zabijać, ale nie zabijecie naszej tolerancji i kosmopolityzmu xD

•  

@llllllll Czego się nie zrobi dla pustych prawicowych plusów.
      Nie założyła, bo nie widziała takiej potrzeby. Nie chcę nic mówić, ale w Warszawie na 99,9% jakaś firma wysunęła propozycję założenia takich ograniczeń, która została odrzucona. Nie, nie mam dowodów. Ale na zdrowy rozsądek, gdyby ta kobieta wiedziała, że coś takiego się wydarzy, to by założyła te blokady i jeszcze sama tam stanęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Po szkodzie każdy mądry. Niech do waszych zakutych prawackich łbów dojdzie kiedyś, że nie można wszystkiemu zapobiec. Nie można rozbroić wszystkich terrorystów, zabetonować wszystkich ulic, zabronić sprzedaży materiałów do produkcji bomb, itp itd

•  

@lronman: komuniści tak już mają...

Nie założyła, bo nie widziała takiej potrzeby. Nie chcę nic mówić, ale w Warszawie na 99,9% jakaś firma wysunęła propozycję założenia takich ograniczeń, która została odrzucona.

@krzysiel: ale jej to zaproponowały służby i hiszpański MSZ, a nie "jakaś firma".

•  

@llllllll A MSZ miał przesłanki o zamachu czy po prostu "no ulica jest, to i zamach może być"? I skąd ta informacja, bo jedyne źródło jakie widzę to twitter

•  

MSZ miał przesłanki o zamachu czy po prostu "no ulica jest, to i zamach może być"?

@krzysiel: ja pierdolę XD czy ty na prawdę zadałeś pytanie pokroju "skąd CIA wie o przestępcach?" No kurde gościu każdy kraj ma służby specjalne i po zamachach w Nicei, czy Berlinie było oczywiste, że coś takiego może się stać również w Barcelonie na jednym z najpopularniejszych turystycznych deptaków na świecie...

I skąd ta informacja, bo jedyne źródło jakie widzę to twitter

informacja od dr. Szewki, który jest wykładowcą akademickim i jego info jest sprawdzone.

•  

@Maneharno: literówka na szybkości, oczywiście MSW

Gorące dyskusje ostatnie 12h