Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wonziu

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Czołem, Mireczki! Witamy się z Wami jak należy, czyli #rozdajo.

  Jesteśmy Senti i zajmujemy się skórą. Ręcznie szyjemy portfele, pochwy na noże, organizery, zasobniki, notatniki, paski i inne takie takie z naturalnej skóry. Skórę sami barwimy, więc możemy zrobić praktycznie wszystko. Wiele rzeczy powstaje według indywidualnego projektu klienta.

  W tym powitalnym rozdajo mamy dla Was produkt cieszący się największym wzięciem, czyli worki zrzutowe, tudzież zasobniki (pic. rel.)

  Wśród plusujących wylosujemy przy użyciu #mirkorandom jeden worek podobny do tego ze zdjęcia, tyle że w uniwersalnej czarno-czarnej kolorystyce. Losowanie w południe w najbliższą niedzielę. Zielonki starsze niż dzisiejsze mile widziane w losowaniu.

  Worek to taki gadżet, który przyczepiasz do paska albo molle i tam sobie spokojnie czeka, aż będzie potrzebny. Nie zajmuje rąk, nie ciąży, nie szpeci. Po rozwinięciu zyskujesz dodatkową kieszeń, która mieści dwa browary lub ich ekwiwalent (zdjęcie poglądowe w komentarzu). Od wewnątrz lekko ogumowane, więc nie zamoczysz zawartości. Od góry chroni ją ściągacz.

  Pijcie z nami nasz pierwszy na Wykopie kompot.

  #survival #bushcraft #modameska (?)
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  21 lvl here
  Po prostu mnie kurwa zabijcie, ok?
  #przegryw

  odpowiedzi (45)