Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na myjni właśnie jakiś #rozowypasek się wpierdolił przede mnie w kolejke. Sytuacja wyglądała mniej wiecej tak że wyjechał gość z komory i za kolejką powinienem wjechać ja a tu rozpędzony opel meriva wjechał. Myślę wyjde, pogadam, zapytam czy ktoś nie widział kolejki chodź nie wiem jak można nie widzieć 15'to samochodowej kolejki. Wyszedłem z samochodu, patrze kobieta, pomyślałem że chyba i tak warto zagadać więc zapytałem "czy może pani wyjechać ponieważ była teraz moja kolej?" I w odpowiedzi usłyszałem "NIE WIDZI PAN ZE MAM TRÓJKE DZIECI W SAMOCHODZIE?! PROSZE ZACHOWAĆ SIE JAK MĘŻCZYZNA' I po tym stwierdziłem że nie warto dalej ciągnąć tej rozmowy.

  #logikarozowychpaskow #madki #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Pamiętam z czasów mojego pobytu w #uk (10 lat temu prawie), a konkretnie w #manchester jak jeden z kolegów z pracy (tartak) codziennie jadł w robocie na obiad spaghetti #tesco value, co to wtedy chyba po 18 pensów stały + najtańszy chleb tostowy pakowany do tego, cena coś ok. 40 pensów wtedy. Zapytałem go kiedyś, ile na żarcie wydaje, a on na to, że w tygodniu ok. 1 funta dziennie (!), a w weekend sobie na kebaba pozwoli w sobotę i jakieś ciastko w niedzielę, to wtedy więcej. Mówiąc szczerze byłem w szoku, jak można tak żyć, więc go pytam, czy wie, że taka dieta ma katastrofalny wpływ na organizm i jaki szczytny cel mu przyświeca (może ktoś z rodziny chory np.), że tak się katuje. A ten mi na to, że zbiera na #audi TT, bo u niego nikt na wiosce nie ma, a on jak będzie miał, to każda dupa jego. Przyznam, że mnie zamurowało trochę, a może po prostu nie jestem skłonny do poświęceń, czort wie... Inni kumple z pracy też tym byli zdziwieni, niektórzy nawet do czasu mu podrzucali jakieś jabłko czy banana, ale potem przestali, bo w sumie po co ze swojej kasy dożywiać kogoś, dla kogo liczy się właściwie tylko posiadanie używanego auta i ma wyjebkę na własne zdrowie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja #polak #pieniadze #storyofmylife #toniejestpastatylkozycie pokaż całość

  odpowiedzi (77)

 • avatar

  Zauwazylem w swoim sklepie internetowym zwiekszony ruch. Ciekawostka jest to ze mnostwo osob w pole kodow znizkowych wpisuje "blackfriday" co oczywiscie nie dziala. Wlasnie jestem na łączach z moim informatykiem i po wpisaniu tego kodu wartosc koszyka wzrosnie o 10%. Dobre co nie?
  #blackfriday

  odpowiedzi (18)