Wpis z mikrobloga

577392 - 63 - 74 = 577 255

Wakacyjne Green Velo na odcinku Chełm - Terespol z przystankiem w Okunince. Trasa wzdłuż granicy, dosyć dobrze oznaczona, co jakiś czas zadaszone punkty, w których można sobie zrobić przerwę. Jadąc z Chełma dołączył się do mnie miły pan, z którym pogawędziłam sobie przez kilkadziesiąt kilometrów, co pomogło mi znieść okropny wiatr i sporo podjazdów. Samotna jazda daje czasem jednak w kość ;-)

Od Włodawy do Terespola jedzie się praktycznie całą trasę z górki, a przez 25 km DDR oddzieloną pasem zieleni od jezdni. Dobre miejsce na wykręcenie sobie średniej. Bardzo malowniczo, co jakiś czas punkty widokowe, ruch praktycznie zerowy, przez ostatnie 30km minęły mnie może 2 samochody. W komentarzach wrzucam swoje skromne statystyki, a poniżej rowerek nad Bugiem.

#rowerowyrownik #greenvelo #rower
źródło: comment_EwEJ3WoyzRxhyooiDh4knpNIkPMAkdhm.jpg
  • 15
Dzięki
Może się wybiorę w kolejny weekend. W zeszły zrobiłem trasę Terespol - Czeremcha - Siemianówka - Białystok również po GreenVelo. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lost_in_translation a kiedy te jezioro było czyste? Okuninka jak dla mnie to bardzo uboga wersja Mazur co widać po osobach tam przybywających. Owszem nie wszyscy ale w pełnym sezonie zawsze odpuszczam Okuninka. Podobno po Terespolem ma być wybudowany zbiornik retencyjny o wielkości 22-24 hektarów, więc nowy akwen po drodze będzie.