Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Daje #!$%@?? Hmm, Ok.
Przeczytałeś co napisałem czy jeszcze z kolegą nad tym pracujecie? Całe mirko jest #!$%@? płaczem userów tego gówna, nie obserwuję tagu, po prostu non stop ktoś narzeka że nie działa...
Przeczytałeś co napisałem czy jeszcze z kolegą nad tym pracujecie?


@soosh071: hmm co? Z jakim kolega, nie stanal rano i frustracje wylewasz?

I faktycznie nie dajesz #!$%@?, robiac wpis z tagiem #xiaomi, jednoczesnie jasno okreslajac swoj stosunek do tego, cytuje "badziewia" i "gowna".

Plus jeszcze to cale mirko #!$%@?. O ile sie orientuje zaden wpis "nie dziala mi xxx" nie trafil w gorace, ani nie jest w aktywnych obecnie.

Masz
@PurpleHaze: Skoro sam nie ogarniasz prostego wpisu,założyłem że poprosiłeś kolegę o pomoc w interpretacji. Z tymi rodzicami to raczej słabe bo zapewne jestem starszy od twoich. Nie stać cię na dobry telefon? Ok, nie przeszkadza mi to, zadałem pytanie w powietrze, czy to gówno się psuję, liczyłem ze takie naleśniki jak ty się pojawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tymi rodzicami to raczej słabe bo zapewne jestem starszy od twoich.


@soosh071: widac raz ze cannot into wykop z moim ostatnim zdaniem, dwa zabraklo argumentow wiec jedziem z rodzicami. Jesli te 71 to nie kierunkowy do wro a data urodzenia, to przykro mi nie trafiles.

No i koronny argument "nie stac cie"... Skad wy sie bierzecie? To jakas forma dowartosciowania sie, oznaka bogactwa?

A twoje pytanie byloby zasadne i sensowne,
@PurpleHaze: Ustalmy fakty, #!$%@? chińskie telefony robią furorę w Polsce ze względu na swoją cenę, uzbierałeś, masz, cieszysz się.
Dobrze zrozumiałem sens twojego zdania z akceptacja rodziców, ale ponieważ widuję ich raz na sto lat i jestem hetero, nie komentowałem tego żeby nie taplać się z tobą w intelektualnej piaskownicy.
Ty wziąłeś na poważnie ciułaczu, niestety ( ͡ ͜ʖ ͡).
Daj adres to ci podeśle jakaś
@soosh071: ja #!$%@?, ty to serio piszesz, czy miales zly poranek i wylewasz swoja feustracje na mirko?

Non stop przytyki do kasy, fajnie ze zarabiasz, fajnie ze masz super prace ciesze sie. Tylko te teksty, do kompletnie nieznanego goscia, o nieudolnosci zyciowej sa slabe. Zwlaszcza ze zdanie wczesniej piszesz o taplaniu sie w intelektualnej piaskownicy.
Z twoich tekstow jasno wynika, nie masz appla to jestes nieudolnym biedakiem z gowno praca. No
@CertyfikatOnetu: @MichalQ20:
Który telefon trzyma 5 godzin?
Ja mam 7 Plus i trzyma cały dzień 7-22, przy pełnym synchro 4 skrzynek, Fenixie przez BT, maksymalnym podświetlenie, pewnie z 2h rozmów.
To jest normalny telefon, nikt kto ma kasę nie używa xiomi, powtarzam nikt.
Pracuje z prezesami i Top menadżerami największych spółek 90% ma iphony, reszta BB lub sporadycznie Top Samsungi, innych telefonów nie widuję.
Od siebie dodam ze mając trzy
@soosh071 Wykop jest takim forum Xiaomi, podobnie jak Samsung ma swoje fora fanowskie i Apple ma swoje fora fanowskie, jeśli wejdziesz na takie fora to znajdziesz i tam dużo problemów.

Zazwyczaj jedyne problemy jakie ludzie mają to system i efekty z nim związane, niestety ludzie często nie patrzą na to przy zakupie często kierując się cena i dostają telefon ze słabym systemem, syfiasty system to potem masa problemów, można to oczywiście zmienić.