Wpis z mikrobloga

Cała Polska szuka 14-letniej Amelii Świerkowskiej, która zaginęła na Przystanku Woodstock. Była tam z rodzicami, na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

14-letnia Amelia na co dzień mieszka w ośrodku. – Była z rodzicami na przepustce. 3 sierpnia oddaliła się od rodziców i od tego czasu nie ma z nią kontaktu. 6 sierpnia zostało złożone zawiadomienie o tym, że Amelia nie powróciła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego – tłumaczył "Dziennikowi Zachodniemu" rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Gazeta rozmawiała też z rodzicami. Mówią, że rozłożyli się na polu namiotowym Przystanku Woodstock i zaczęli chodzić na koncerty. W pewnej chwili Amelia powiedziała, że "idzie się przejść". Nie wróciła. Rodzice nie są zaskoczeni, bo to już nie pierwszy raz. – Uciekała nam już parę razy, nie jest to pierwsza taka sytuacja. Teraz przebywa w ośrodku wychowawczym w Podcierniu. Wzięliśmy ją po prostu na wakacje. Córka nie chodziła w ogóle do szkoły i uciekała już wcześniej z domu. Przydzielono jej kuratora, którego również kompletnie zignorowała. Robiła co chciała, a my jesteśmy bezradni – podkreślają.


Miej problematyczne dziecko, umieść je w poprawczaku (nawet jeśli nazywa się MOW), pojedź z nim na woodstock. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#woodstock #ciekawostki #patologia #patologiazmiasta
  • 12
@SunnO: @TheMan: @KowaziS_:

Za niewinność do poprawczaka nie trafiła. Woodstock jak woodstock, gdyby wzięli ją na openera czy koncert Torri Amos to też by skorzystała i poszła w długą.

Ciekawe co odwaliła że sąd uznał za konieczny OSW, to wcale nie jest często stosowany środek wobec nielatów.
@JohnMaxwell: ja ja znam z grupy o mandze i anime xd mi do tej pory wkręca ze ma 18 lat xd i faktycznie pracuje przy dziecku w sumie tak twierdzi. Informacje od niej i tak przekazałem do Itaki w raz ze zdjęciami które sama dała. A i uwielbia dragi tak wywnioskowałem po tym co pisała. I mówi ze kłamstwo to ze uciekła z domu Hah
@JohnMaxwell:

Za niewinność do poprawczaka nie trafiła. Woodstock jak woodstock, gdyby wzięli ją na openera czy koncert Torri Amos to też by skorzystała i poszła w długą.

Jasna sprawa. Wcale bym się nie zdziwił gdyby młoda takie coś zaplanowała. Przecież festiwale to idealne miejsce na ucieczkę.