Wpis z mikrobloga

Nr 11 w rankingu, czyli użytkownik @wywrotek_smolenski: to najprawdopodobniej multikonto @OdlotowyWzbogacaczKulturowy:, @kapitan_cebula:, @wesolutki:. Wszystkie konta dostały bany, po czym zostały usunięte. To zostało już wcześniej zauważone, ale poniżej przedstawiam kilka cech wspólnych pomiędzy tymi kontami.

Najprawdopodobniej to wszystko to wcielenia konta @SmutnyAndrzej: - mój komentarz sprzed 1,5 roku wskazuje, że @OdlotowyWzbogacacz miał konto dokładnie od czasu, kiedy SmutnyAndrzej dostał bana. W tym komentarzu napisałem też o taktyce usuwania zbanowanych kont, żeby nie dało się wykazywać powiązań między kontami - jak widać to komentarzowe proroctwo sprawdziło się w przypadku konta OdlotowyWzbogacacz, Kapitancebula oraz wesolutki. Jestem pewien, że konto @wywrotek_smolenski: prędzej czy później dostanie bana :]

Wskazuje na to również identyczna aktywność na wykopie. Nie ma chyba drugiego użytkownika, który tak spamuje i od lat zalewa wykop populizmem, obrazkami i tekstami pisanymi pod wykopową "świadomość roju". Schemat komentarza to zazwyczaj głupi obrazek/mem i krótki, populistyczny komentarz napisany w celu farmienia plusów i siania populizmu. Cechą tych kont jest niska aktywność na mikroblogu w porównaniu do wykopaliska i strony głównej.

@kapitan_cebula: w dwa miesiące aktywności nabił 2500 komentarzy i dodał 120 znalezisk. klik.

Użytkownik @wesolutki: w miesiąc napisał 1000 komentarzy. klik

Statystyki @OdlotowyWzbogacaczKulturowy rysowały się identycznie - około 100 znalezisk oraz 1000 komentarzy miesięcznie. Jestem prawie pewien, że gdzieś o tym pisałem, ale niestety nie mogę znaleźć.

A jak wygląda konto @wywrotek_smolenski?
Konto od 16 kwietnia 2017 r., czyli równo 4-miesięczne. 463 dodanych znalezisk (prawie 4 dziennie) oraz 3900 komentarzy, czyli 32 komentarze dziennie.

Wszystkie te konta mają identyczną aktywność, promowaną treść, styl pisania, a nawet częstotliwość dodawania znalezisk i komentarzy.

@Moderacja: ten użytkownik od lat bawi się w spamowanie Wykopu i manipulacje, za co wielokrotnie dostawał permbany i wracał spamować na nowym koncie. Wywrotek
smolenski zresztą dostał już jednego bana za celowe dodawanie duplikatów.

#neuropa #4konserwy.ru #spam #spamer #moderacjacontent #polityka
g.....k - Nr 11 w rankingu, czyli użytkownik @wywroteksmolenski: to najprawdopodobnie...

źródło: comment_ToNc4DXsKKiJ06xNyi4PCH7SsDfVuTWj.jpg

Pobierz
  • 24
@glosnik: Kapitan_Cebula miał bordo i też był nr 3 w rankingu. Screen po zbanowaniu.

http://www.wykop.pl/ludzie/smutnyandrzej/ który po banie zakłada następne konto
http://www.wykop.pl/ludzie/OdlotowyWzbogacaczKulturowy/

Użytkownik zbanowany permanentnie

za multikonto, manipulowanie głosami: @DawidKamerun @dzika-swinia @kosmita_izraelita_bez_jelita @

Ksenofob @bunibevoye @PlynBorygo @schabowy_kurna_kotlet @JanuszeModeracji @CHWDM @smutnyAndrzej @Koniu9000 @dualizm @KsiadzPedofil @smutnyAndrzej @WronaSzara @Donaldu


A potem założył http://www.wykop.pl/ludzie/kapitan_cebula/ i był liderem rankingu top komentujący

Użytkownik zbanowany permanentnie

za multikonto: @janzbinowski @kosmita_izraelita_bez_jelita @PlynBorygo @Player_wam_nie_dziala @DawidKamerun >@dzika-swinia @CHWDM @KAPITAN_CEBULA
tetradon777 - @glosnik: KapitanCebula miał bordo i też był nr 3 w rankingu. Screen po...

źródło: comment_iRsoAkccIg7P3e78HWL6j1c1ruuCQZsD.jpg

Pobierz
@glosnik ale weź pomyśl, jakie multikonto skoro tylko jedno jest aktywne a pozostałe zbanowane.
Bana nie dostaje się na człowieka, tylko na konto/nazwę, chyba nie myślisz że po permie jest zakaz zakładania nowego konta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@glosnik: biorąc pod uwagę dużą aktywność raczej nie starczyłoby mu czasu na kolejne konta.
Krzyczysz na wstępie że multikonto, poświęciłeś sporo czasu na analizę jego konta ale poza domysłami nie przedstawiasz żadnych dowodów, jak to jest? gdzie są te multikonta?
Już pomijam fakt że ktoś poświęca czas na dogłębne analizowanie czyjejś aktywności na wykopie, bo to nie mój czas ale zdrowe to to chyba nie jest ( ͡° ͜ʖ