Wpis z mikrobloga

Chyba hooya wyłożę na wynajęcie czegoś w tym mieście i wybiorę inne. Co się odkuhwia u januszów wynajmu to patologia. Jak nie umawiają bez twojej wiedzy 20 osób na tę samą godzinę i robią castingi, to mieszkanie okazuje się 100 razy gorsze niż na fotkach, albo oferta okazuje się ofertą agencji i chcą 800 zł prowizji... Pomijam absurdalnie wysokie ceny.
#wroclaw #boldupy
  • 7
Chyba hooya wyłożę na wynajęcie czegoś w tym mieście i wybiorę inne. Co się odkuhwia u januszów wynajmu to patologia. Jak nie umawiają bez twojej wiedzy 20 osób na tę samą godzinę i robią castingi, to mieszkanie okazuje się 100 razy gorsze niż na fotkach, albo oferta okazuje się ofertą agencji i chcą 800 zł prowizji... Pomijam absurdalnie wysokie ceny.


@malakser: Ukraińcy i Studenci od 2 lat jest ciężko znajomym coś
@gupio: generalnie to chyba teraz ukrów preferują, bo nic a nic nie wybrzydzają i płacą dużo.
@barani_leb: @dziad-: ja pokoju szukam a nie mieszkania. Gdybym szukał mieszkania, to zamiast wynajmu wziąłbym kredyt.
@Dahald: ciekawe kiedy przestaną rosnąć, bo jak jeszcze długo będzie tak jak jest to to jebnie za jakiś czas.
@malakser: Wynajem mieszkania we Wrocławiu to jest jakiś dramat... Ostatnio mój brat szukał kawalerki i znalazł nawet fajną (przynajmniej na zdjęciach taka się wydawała), lokalizacja też super (Prusa) i cena 1200 zł + opłaty (tu już mi coś nie pasowało, ale ok, trzeba zobaczyć). Co się okazało na miejscu: kawalerka tak naprawdę jest mieszkaniem trzypokojowym, ale właścicielka udostępnia tylko jeden pokój, łazienkę, toaletę, korytarz i pół szafy w tymże korytarzu. O