Wpis z mikrobloga

#polityka
Murki mam prośbę. Czy może mi ktoś wyjaśnić wypokowe przynależności do grup politycznych?
Chodzi mi o to, że chciałbym wiedzieć czym dana grupa się charakteryzuje, jakie ma postanowienia i postulaty, dlaczego jest taki ból dupy jak ktoś coś napisze, itp.

1) neuropa
2) lewactwo
3) prawactwo
4) 4konserwy
5) neuropa

Wystarczy krótka charakterystyka.
  • 12
@Jestem_Tutaj: Generalnie, to działa to tak:

1. Lewactwo to wszystko, co możesz dodać do kategorii "nie podoba mi się". Dosłownie. Nie lubisz marychy? "Hurr durr #!$%@? lewaki chcą zalegalizować, patrzcie na Holandię co tam się dzieje, lewacto wszędzie". Lubisz marychę? "Hurr durr #!$%@? lewaki nie chcą zalegalizować, patrzcie na Rosję co tam się dzieje, lewactwo wszędzie". Lewakiem możesz być choćby dlatego, że jeździsz na rowerze - także no gruba impreza.
2.
@Jestem_Tutaj: to jest bardzo proste, po prostu powymyślali sobie nazwy aby przykryć to o co im głównie chodzi czyli "moja jest racja, święta racja i tylko racja". Z "lewakami" i "centrum" jeszcze da się porozmawiać, po prawej stronie zdecydowanie przeważa beton, ale tych łatwo wyłapać za pomocą ataku "wjazd na ambicję" lub pokazaniem im ich własnej hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak jesteś kumaty to szybko ogarniesz,