Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  5 choineczek rozdanych w poprzednim rozdajo, wylosowani zadowoleni to sobie zrobię kolejne.

  Do wylosowania 3 choinki sztuczne, a wysokość wybierasz sam spośród 90cm, 120cm i 150cm. Wysyłka na mój koszt, losowanie odbędzie się jutro o 15. Jeśli wylosujesz, ale ci nie jest potrzebna lub wolisz żywe - podajesz mi adres jakiegoś Domu dziecka, czy organizacji i wysyłam tam dwie zamiast jednej.

  Sorry, nie umiem robić zdjęć, a oficjalnych nie wrzucę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  W ostatnich latach bardzo mocno zostały spopularyzowane takie określenia jak: Janusz, Grażyna, Seba, Karyna, Oskarek, Brajan i Dżesika. Z męskiej formy patologicznego stereotypu polaka, przyjęła się ewolucja brajan>seba>janusz.
  Jednak w tej układance, brakuje jednego bardzo ważnego stadium ewolucji. Między Sebixem a Januszem jest luka, której nikt do tej pory nie wypełnił. Można przyjąć, że Sebą jest się od 16 roku życia do 34. Natomiast Januszem od 50 w górę. I tu właśnie pojawia się ta dziura, którą należałoby wypełnić.
  Naturalną formą ewolucji Seby jest Mariusz!!! Naprawdę dziwie się, że nikt tego nie przeforsował do tej pory. Sam spotkałem się może trzy razy z tym określeniem.
  Żadne inne imię nie opisuje tak dobrze ludzi przed i po 40'dziestym roku życia, jak właśnie MARIUSZ. Taki dojrzały bardziej ustabilizowany emocjonalnie i życiowo Seba. Zazwyczaj pracownik budowlany, albo fizyczny. Wulgarny, nieprzyjemna aparycja, lubi wypić.
  To imię idealnie opisuje takich ludzi, sam używam tego określenia i może jakaś wąska grupa ludzi - to powinno się zmienić.
  #gownowpis #sebixkurwix #polak #niewiemjaktootagowac
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Żeby zwrócić uwagę na to, co mnie (oraz jak się okazuje wiele osób) spotkało robię #rozdajo gry "Don't Starve Together" w serwisie Steam.

  Przede wszystkim proszę o wykopywanie TEGO ZNALEZISKA, jednak NIE JEST to wymóg, by wygrać w rozdajo.
  Chcę, żeby była to przestroga dla osób robiących zakupy w internecie oraz może uda się wam pomóc odzyskać pieniądze mojej dziewczyny.

  Szczęsliwcę wylosuję spośród plusujących ten wpis mirkorandomem w czwartek (19.10.2017r.).
  Powodzenia!
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)