Wpis z mikrobloga

co to ten ViaBTC? Bo chyba cos mnie ominelo przez pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marcinowy: rebel, który od początku blokował SegWit przez którego straciliśmy rok i wiele nerwów, ta kopalnia, która zrobiła hard forka BCH okazało się że to jedna i ta sama osoba, nikt inny jak Jihan Wu właściciel Bitmain największej kopalni bitcoina.
Pobierz p.....4 - > co to ten ViaBTC? Bo chyba cos mnie ominelo przez pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
źródło: comment_W4ZqMssNqzMIBI8q9GbdFDsMcFsN9Qku.jpg
@Marcinowy: pracować będzie bo nikt nikomu nie może zabronić, chodziło mi, że Jihan zwolni tą osobę co się pomyliła i wydała go przed światem, że ViaBTC należy do niego. Teraz nikt już nie będzie miał wątpliwości, że Bitmain to szkodnik i kłamca o czym ja tu mówiłem od lat. Mnie oszukał już 3 lata temu z koparkami, które obiecał a które nigdy nie powstały. kupiłem od niego koparki bo obiecał, że
@Marcinowy: udało się znaleźć kupca głupca na eBayu ale oczywiście po dużo niższej cenie niż kupiłem. Nawet odliczając to co wykopałey. Wszystko przez to, że czekałem na uaktualnienie od Bitmaina gdybym sprzedał wcześniej to nie byłbym tyle stratny.
@pawlo74 zyje sie dalej, wazne ze w pore to sprzedales. W BTC jest potencjal i to spory, takze jest sporo wiecej bedzie warty niz teraz. Gdyby ktos powiedzial mi w Grudniu ze BTC przekroczy 15K zl w roku 2017 to bym go wysmial, serio.