Wpis z mikrobloga

#pracbaza #gownowpis #przegryw

Jest 11:13, a ja kolejny dzień siedzę i w zasadzie nic nie robię. Moja praca polega na tym, że siedzę i przeglądam wykop... Moje obowiązki zajmują mi średnio godzinę w ciągu 8 godzinnego dnia pracy... Codziennie słucham od swoich znajomych, czym to oni się nie zajmują w pracy, jakie to nie mają obowiązki, a ja siedzę cały dzień i przeglądam internety... Tak wiem, można zmienić pracę, ale zarabiam tutaj całkiem nieźle, pracuje pon-pt, w godzinach od 8-16, tylko że ta nuda i marazm już mnie dobijają...
  • 34
Filmy nie wchodzą w grę, robię to wszystko co napisałeś. Czytam, czytam i jeszcze raz czytam... W ubiegłym roku przeczytałem 75 książek... Mam akurat ten komfort, że w pokoju w którym siedzę jest tylko jeszcze jeden ziomeczek, a siedzimy na przeciwko siebie po dwóch stronach pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc alttab nie jest konieczny. Po prostu męczy mnie już to... Kiedyś miałem taką energię, żeby coś zrobić,
@MocznyMsciciel: rozumiem, zresztą to tylko doraźna ulga i w końcu też nudzi. ale powiem Ci coś co pewnie słyszałeś, ale może nie brałeś tego do siebie - w życiu ważniejsza jest satysfakcja niż pieniądze. może będziesz zarabiać mniej, ale jeśli będziesz usatysfakcjonowany to nie będziesz musiał tyle wydawać na materialne pocieszacze (nie wiem czy tak masz, mówię z własnego doświadczenia). warto się zastanowić, bo taki brak satysfakcji z pracy, czyli z
@TangoProxy Jestem Specjalistą ds Zaopatrzenia w jednej z dużych firm... Problem w tym, że zamówienia robię w ciągu godziny, a później nie bardzo mam już coś do roboty... Owszem zdarzają się dni kiedy jest więcej pracy, ale mogę je policzyć na palcach jednej ręki...
@MocznyMsciciel: Tez tak mialem i po prostu po okresie probnym nie przedluzylem umowy.Te 3 miesiace to byl koszmar i sie zajebiscie cofnalem w rozwoju. Na szczescie znow wrocilem na dobre tory i nadrabiam ;-)
@MocznyMsciciel hehe nie, tu tylko jedno piętro, ale wiem jak się czujesz, strasznie męczące takie siedzenie na dłuższą metę. Domyślam się, że wiele osób by tak chciało #!$%@? w czapkę i dostawać za to hajs ale siedzenie w pracy bez pracy to chyba najbardziej #!$%@? sposób marnowania czasu.
@MocznyMsciciel: rozumiem, że nie zmienisz pracy ot tak, sam męczyłem się całe lata w firmie, która nie dawała mi perspektyw i satysfakcji, ale za to wypłata zawsze była na czas a ludzie fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero kiedy to i inne rzeczy mocniej siadły mi na głowę to zrobiłem, bo już nie mogłem wytrzymać. ale to dobry znak, że taka sytuacja nie do końca Ci pasuje
@MocznyMsciciel oesu I to jak () pamiętam się #!$%@? 6 dni po 12 godzin w manufakturze palet i jeszcze chęć do życia była a tu jak wracam z roboty to czasami tylko się jebnac na kanapę przed tv i Elo
@MocznyMsciciel mnie to tu kasa trzyma w sumie no i szansa na stały kontrakt na zajebistych warunkach, nawet szefowa pomimo bycia głupia krowa to da się z nią czasem posmieszkowac. Taki trochę love-hate relationship