Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wszyscy gracze Phoenix Suns zaczynają biec w tym samym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #nba #dziwniesatysfakcjonujace #kalkazreddita

  GFY

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Pozdrawiam Panią która przewija obsrane dziecko na stole w Maku
  #warszawa #polska #mcdonalds #polak

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  OK, a teraz punkt programu na który czekało pół mirko. W poniedziałek prosiłem o 2 (słownie: DWA) plusiki dla odwagi. Wasze zainteresowanie było tak wielkie że tych plusów nawciskaliście aż 1837 i aż ponad 350 komentarzy! Bez obaw, to nie była zarzudka więc możecie nie regulować mirko. Post był aktywny cały dzień od 9 rano aż do późnych godzin wieczornych. Dla mnie to był szok i za tak wielkie wsparcie mirkowej braci postanowiłem napisać do niej jeszcze raz. Ja nic nie stracę skoro w jej oczach jestem spalony, a dla was będzie to zakończenie historii i pocieszenie że nie daliście plusa na marne. Jedni stwierdzą że hehe spierdox ale fuck it. Wszyscy jesteśmy spierdoxami. Parafrazując Obamę.
  Na ostatnie pytanie już niestety odpowiedzi nie uzyskuję, nie odczytuje nawet wiadomości więc temat zamknięty już na wieki. Ja przy okazji zyskałem na tym, już nawet nie chodzi o zycie w iluzji że może kiedyś ze mną się umówi, bo o tym nie myślałem nawet, ot postanowiłem spróbować (guess-ill-try.jpg). Jeden ziomek podlinkował film tytułem Brad Pitt Rule i potem trafiłem na kanał BasedZeus, który od tamtej pory sobie przeglądam i postanowiłem zmienić co nieco w swoim życiu ale o tym napiszę za parę dni. Kanał polecam, bo forma w jakiej nagrywa filmy jest naprawdę zajebista i bardzo przystępna.
  Cóż, idę na przód i spróbuje gdzieś wyjść z koleżanką ze szkoły. Nie wiem czy ma chłopaka czy nie, próbować można. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf
  Wołam plusujących i komentujących, którzy czekali.
  EDIT: dodałem nie to zdjęcie... Już jest poprawne.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (194)