Wpis z mikrobloga

Cześć!

W nawiązaniu do tego wpisu chciałbym oznajmić, że wkrótce będzie można pośmigać nowym Focusem RS. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chwilę zajęło zanim się za to ostatecznie zabrałem, ale w czwartek odbieram samochód i kiedy już wszystko przygotuję odezwę się z ofertą dla Was + małym rozdajo!

Wypożyczalnia powstaje przy współpracy z najlepszym w Polsce chiptunerem panem Grzegorzem z #gcstuning i marką #miyoshimiyagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Będzie to pierwsza tego typu wypożyczalnia na południu Polski!

#krakow #ford #motoryzacja #gcs #oswiadczenie

  • 19
@MajkelEm: Kraków/Niepołomice, a co do przykładowych kosztów, mam nadzieję, że do końca tygodnia wszystko już dokładnie opiszę :)
@T34v2: Ten problem został już rozwiązany, był tylko w pierwszym roczniku :) A nawet jeśli, no to jest gwarancja :D
@T34v2: przy każdym aucie się zdarzają się takie egzemplarze, niestety. Wspólnik z GCS też ma Forda Focusa zrobionego do 500 KM i tez jeździ, bez problemów, mimo, że trochę mu "pomógł" :)
@xspeditor: hehehe, jedno i drugie :D Nie ukrywam, że dla mnie też jest to mega frajda. No i fakt, że forma wypożyczalni przekonała moją różową :D Ale ogłoszenia będą, pracuję nad tym :)